سرمایه گذاری در استرالیا, مطالب مفید

آیا میدانید که برای مهاجرت به چه میزان سرمایه گذاری در استرالیا نیاز دارید؟

میزان سرمایه گذاری در استرالیا

آیا میدانید که برای مهاجرت به چه میزان سرمایه گذاری در استرالیا نیاز دارید؟

میزان سرمایه گذاری در استرالیا شاید یکی از نکاتی باشد که ذهن شما را نیز به عنوان یک مهاجر تحت تاثیر قرار داده است. آیا میدانید که برای مهاجرت به چه میزان سرمایه گذاری در استرالیا نیاز دارید؟ آیا میدانید که برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری نیاز به کمک یک وکیل مهاجرت دارید؟

چرا سرمایه گذاری در استرالیا؟

یکی از انواع ویزاهایی که شما میتوانید برای مهاجرت به استرالیا اقدام به اخذ آن کنید ویزای سرمایه گذاری در استرالیاست. عده بسیاری از افرادی که همه ساله به استرالیا مهاجرت می کنند در تلاش هستند تا بتوانند این ویزا را اخذ کنند چرا که شرایط آن نسبت به سایرین راحت تر است و همچنین شما قادر خواهید بود که شرایط استثنایی را با دریافت این نوع ویزا برای مهاجرت به استرالیا داشته باشید.

سرمایه گذاری در استرالیا در واقع بدین معناست که شما بخشی از سرمایه خود را به این کشور انتقال می دهید تا دولت بتواند آن را در چرخه اقتصادی خود به گردش دربیاورد. شما میتوانید این کار را از طریق خرید سهام انجام دهید و یا یک شرکت تاسیس کنید. حتی اگر اقامت استرالیا را دارید میتوانید از این طریق اقدام به خرید ملک کنید و این هم به عنوان سرمایه گذاری در استرالیا محسوب خواهد شد، اما نکته ای که اینجا به میان می آید این است که میزان سرمایه گذاری در استرالیا چقدر است و یا در واقع مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا چه میزان است؟

اقامت استرالیا از طریق خرید سهام

میزان سرمایه گذاری در استرالیا چقدر است؟

میزان سرمایه گذاری در استرالیا در واقع به میزان بودجه شما بستگی دارد. اگر شما هم قصد مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری را دارید باید بدانید که شما میتوانید با مبالغ مختلفی در این زمینه سرمایه گذاری کنید. در اینجا می خواهیم شما را با انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا و مبلغ لازم را در زمینه آن ها آشنا کنیم پس با ما همراه شوید.

ویزای موقت سرمایه گذاری

میزان سرمایه گذاری در استرالیا برای اخذ این نوع ویزا حدود 500 هزار دلار است. این نوع ویزای موقت در واقع به افرادی داده می شود که میخواهند کسب و کار جدیدی را در استرالیا راه اندازی کنند. این افراد همچنین می توانند شغلی را در این کشور مدیریت کنند و یا میخواهند مهارت های مدیریتی خود را برای شرکتی در استرالیا نشان دهند. در این حال باید از طریق ویزای Skill Select  درخواست خود را اعلام کنند اما پیش از اینکه به استرالیا دعوات شوند باید بتوانند اسپانسری را در یکی از ایالت های استرالیا اخذ کنند.

علاوه بر میزان سرمایه گذاری در استرالیا، این ویزا شرایط دیگری هم دارد که از جمله آن میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

برای اخذ این ویزا شما باید زیر 55 سال سن داشته باشد، البته در این زمینه استثنائاتی هم وجود دارد.

 • برای اخذ ویزای سرمایه گذاری شما باید بالا 65 امتیاز را دریافت کنید.
 • میزان سرمایه گذاری در استرالیا برای اخذ این ویزا بین 500 هزار دلار استرالیا از 2 تا 4 سال پیش از اقدام است.
 • شما باید مالک 51 درصد از کسب و کار باشید در صورتی که گردش مالی شما 400 هزار دلار استرالیا کمتر باشد.
 • شما باید مالک 30 درصد از کسب و کار باشید در صورتی که گردش مالی شما سالیانه بیش از 400 هزار دلار استرالیا است.
 • شما باید مالک 10 درصد از یک شرکت سهامی عام باشید.
 • میزان سرمایه گذاری در استرالیا همچنین باید به حدی باشد که حداقل 800 هزار دلار استرالیا به این کشور از طریق شما و همسرتان منتقل شود.

ویزای سرمایه گذاری

برای افرادی که میخواهند ویزای سرمایه گذاری را اخذ کنند، میزان سرمایه گذاری در استرالیا حداقل 1.5 میلیون دلار است. شما باید این مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا را برای ایجاد یک کسب و کار واقعی در این کشور خرج کنید. برای اخذ این ویزا متقاضی باید شرایط زیر را دارا باشد:

 • شما باید برای اخذ این ویزا، زیر 55 سال سن داشته باشید.
 • شما باید 65 امتیاز داشته باشید.
 • شما باید توان مدیریتی بالایی را در سرمایه گذاری از خود نشان دهید.
 • شما باید سه سال و یا بیشتر، سابقه مدیریتی و کار و سرمایه گذاری را در کشور مبدا داشته باشید.
 • شما باید یک سابقه موفق در کسب و کار و سرمایه گذاری داشته باشید.
 • شما باید قصد واقعی مبنی بر ادامه کار و همچنین سرمایه گذاری داشته باشید.
 • شما باید حداقل به مدت دو سال در این کشور حضور داشته باشید و بتوانید مهارت های خود را در زمینه کار نشان دهید.
 • شما باید مالک 10 درصد از سود کار باشید تا بتوانید دعوتنامه دریافت کنید. همچنین 1.5 میلیون دلار استرالیا را باید در یک سال تا پنج سال قبل از دریافت دعوتنامه داشته باشید.
 • شما باید دو سال پیش از اخذ دعوتنامه برای ویزا، مجموع دارایی های خود را تخمین بزنید و این مقدار باید حداقل 2.5 میلیون دلار استرالیا باشد و قابل انتقال به این کشور هم باشد. این مبلغ در واقع میزان سرمایه گذاری در استرالیا از طریق این ویزاست.

·        شما باید زمانی حدود 4 سال پیش از اخذ اسپانسری استرالیا، 1.5 میلیون دلار را به استرالیا وارد کنید و این میزان سرمایه گذاری در استرالیا جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری است.

کاملترین راهنمای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

کاملترین راهنمای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری ویژه

میزان سرمایه گذاری در استرالیا از طریق این نوع ویزا حدود 5 میلیون دلار استرالیا می باشد و شما باید این میزان در به مدت چهار سال در استرالیا قرار دهید. همچنین داشتن برنامه ای جهت انجام کار و یا سرمایه گذاری برای اخذ این نوع ویزا نیز ضروری است. دقت داشته باشید که در این حال درخواست کننده می تواند متعهد شود که پس از اینکه سرمایه اش در این کشور رشد پیدا کرد همچنان هم سرمایه گذاری در استرالیا را ادامه دهد. همچنین باید به طور متوسط در مدت 4 سال، 160 روز را در کشور استرالیا زندگی کند.

 

وکیل مهاجرت و سرمایه گذاری در استرالیا

شاید تصور کنید که در راه اخذ اقامت استرالیا و مهاجرت به این کشور نیاز به کمک یک وکیل ندارید. در واقع وکیل مهاجرت شخصی است که از تمامی زیروبم قوانین مربوط به مهاجرت آگاه است و شما میتوانید به راحتی مهاجرت به این کشور را با او تجربه کنید. اگر شما هم میخواهید به کشور رویاها سفر کنید و قصد سرمایه گذاری دارید، بهترین راه این است که با یک وکیل مهاجرت در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید به آسانی انتخاب کنید. مهاجرت آنهم به کشوری مانند استرالیا که مهد آسایش است به طور قطع راحت نخواهد بود و نیازمند اطلاعات گسترده ای در این زمینه است.

وکیل مهاجرت در واقع به شما کمک می کند تا با بهترین راه سرمایه گذاری و همچنین میزان سرمایه گذاری در استرالیا آشنا شوید. بعضا دیده می شود که عدم آگاهی در این زمینه باعث می شود تا شما ویزای نامناسبی را برای خود انتخاب کنید و در نهایت هم ریجکت شوید. یکی از راههایی که میتوانید توسط آن رفتن خود و مهاجرت خود را به این کشور تضمین کنید این است که در این زمینه اطلاعات خود را تکمیل کنید. شما میتوانید از مقاله ی سرمایه گذاری در استرالیا استفاده کنید و همچنین گروه مهاجرتی هوشمند اینجاست تا به همه سوال های شما پاسخگو باشد. اگر شما هم به دنبال راهی امن برای مهاجرت هستید، با گروه مهاجرتی هوشمند میتوانید هوشمند مهاجرت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *