درباره ما

گروه مهاجرت هوشمند چطور شکل گرفت؟
احسان جهان اندیش وکیل ثبت شده مهاجرت به استرالیا و مدیر گروه مهاجرت هوشمند Smart Migration است. احسان در سال 2008 وارد استرالیا شد. و در مدت کوتاهی توانست به عنوان عامل مهاجرت در آژانس مهاجرتی به موفقیتهای بزرگی دست پیدا کند. در سال 2010 پس از اخذ مدارک لازم به عنوان مترجم رسمی با اداره مهاجرت استرالیا و محکمه (دیوان) تجدید نظر اداری شروع به همکاری کرد. ادامه مطلب
auction-300x300

آخرین قوانین مهاجرتی

جهت اطلاع از آخرین قوانین مهاجرتی استرایا میتوانید از اطلاعات این صفحه کمک بگیرید. یا با دفاتر گروه مهاجرت هوشمند تماس بگیرید.

manager-300x300

احسان جهان اندیش

وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا. ثبت شده دراداره ثبت و نظارت بر وکیل های مهاجرت (OMARA)  اطلاعات بیشتر را از لینک زیر دریافت نمایید.

وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا، می تواند نزدیکترین شخص به شما باشد اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید! با توجه به شرایط، عده بسیاری در تلاش هستند تا بتوانند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند. در این بین، استرالیا به دلیل موقعیتی که دارد برای اغلب افراد یک مقصد رویایی به نظر می رسد.

روزانه ذهن هموطنانمان در زمینه مهاجرت درگیر می شود و آن ها نمی دانند که بهترین راه برای مهاجرت کدام است. اگر شما هم جز افرادی هستید که میخواهید به استرالیا مهاجرت کنید، پس از وکیل مهاجرت به استرالیا کمک بگیرید!

وکیل مهاجرت به چه شخصی گفته می شود؟

افرادی که قصد مهاجرت به کشور های مختلف را دارند، به طور حتم باید پیش از تصمیم گیری با قوانین مهاجرتی آشنا شوند. در این حال ممکن است تصور کنید که نیاز به یک وکیل وجود ندارد و شما میتوانید توسط وب سایت هایی که نقطه نظرات مختلف  را به اشتراک گذاشته است اقدام به مهاجرت کنید اما اینطور نیست و شما باید اطلاعات دقیقی را در زمینه سفارتخانه ها و قوانین کشور ها داشته باشید.

ممکن است که شما تصور کنید برخی از قوانین مانع از خروج شما نمی شوند اما اینطور نباشد و در نهایت ببینید که شرایط با آنچه که تصور می کرده اید بسیار متفاوت است. زمانی که صحبت از مهاجرت به استرالیا به میان می آید، باید بدانید که مقصد شما یکی از قانونمند ترین کشور های جهان است که به طور حتم برای مهاجرت به آن شما نیاز به وکیل مهاجرت به استرالیا دارید.

معمولای شخصی که به عنوان وکیل با شما همکاری می کند اطلاعات متعددی را در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 وکیل مهاجرت به استرالیا، شما را با این کشور آشنا خواهد کرد.

همانطور که میدانید، قاره استرالیا در جنوب اندونزی و گینه نو واقع شده است. استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیا به شمار می آید که پایتخت آن نیز کانبرا است. وکیل مهاجرت به استرالیا علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا از طریق بهترین راه به این کشور مهاجرت کنید، شما را با مهم ترین نکاتی که باید در مورد استرالیا بدانید هم آشنا می کند. حکومت کشور استرالیا، حکومت پادشاهی مشروطه است که و همچنان هم بالاترین مقام سلطنتی بریتانیا در این کشور ملکه به حساب می آید.

باید بدانید که استرالیا جز کشورهایی به شمار می آید که در مناطق ساحلی آن بارش بسیار زیاد است و هر چقدر که به سمت مرکز این کشور می رویم، هوا گرم و خشک تر خواهد شد. بیشترین دما در این کشور مختص شهر Darwin  است که حتی در روزهای زمستانی هم دمای هوا در آن به ندرت زیر 30 درجه ی سانتی گراد می رسد.

 

وکیل مهاجرت شما را با ساختار جغرافیایی و قوانین ایالتهای استرالیا آشنا خواهد کرد.

استرالیا به طور کل شامل 6 ایالت است که از جمله آن به نیو ساوت ولز، کوئینزلند، استرالیای جنوبی، تاسمانی، ایالت ویکتوریا، استرالیای غربی، قلمرو سرزمین شمالی، سرزمین پایتخت استرالیا می توان اشاره کرد. همچنین استرالیا دارای شهر های بسیار مهمی هم هست که شامل سیدنی، ملبورن، ادلاید، پرت، داروین، هوبارت، بریزبین، کانبرا، بوتورست، نیوکاسل، ولونگونگ، گلد کاست، جیلان، تاونزویل، کنز، توومبا، لانکستن، بلرات، بندیگو، آلبری، سان شاین کوئست. همانطور که میدانید، سیدنی و ملبورن از نظر رفاهی جز بهترین شهرهای جهان به شمار می آیند.

 

آیا دراسترالیا هموطنی هست؟

وکیل مهاجرت به استرالیا، همچنین به شما خواهد گفت که تراکم جمعیت ایرانیان در این کشور چگونه خواهد بود. شاید برای شما سخت باشد که به کشوری مهاجرت کنید که همزبانی در آن ندارید. در این حال باید بدانید که مهاجرت به استرالیا از حدود 5 سال قبل رواج داشته است اما ایرانیانی که در این سال های کشور خود را به مقصد استرالیا ترک کرده اند بسیار کم بوده اند.

اما میتوان گفت که در سال های اخیر عده بسیاری اقدام به مهاجرت به این کشور کرده اند. از آنجایی که استرالیا کشور نژادپرستی نیست و اینطور گفته می شود که در این زمینه بسیار عدالت پیشه است، میتوان گفت که سرانه مهاجرت از ایران به این کشور همواره رو به افزایش است

انواع ویزای استرالیا
savings-300x300

سرمایه گذاری در استرالیا

کارآفرین هایی که می خواهند اقدام به مهاجرت کنند، از بین تمامی کشورهای جهان سرمایه گذاری در استرالیا را جز اولین انتخاب های خود قرار می دهند و می توان گفت که طبق آمار رسمی استرالیا، این کشور جز اولین مقاصد برای سرمایه گذاران ایرانی هم به شمار می آید.

وکیل مهاجرت به استرالیا چه می کند؟

وکیل مهاجرت در واقع فردی است که با عقد یک قرارداد به شما کمک می کند تا بتوانید به کشورهای مختلف مهاجرت کنید. در این بخش می خواهیم روند کار را با هم به صورت تخصصی مورد بررسی قرار دهیم.

دقت داشته باشید که سالانه افراد بسیار زیادی هستند که قصد مهاجرت به کشور های مختلف را دارند اما هیچ نوع تخصصی در این زمینه ندارند. وکیل مهاجرت به استرالیا در این حال، راهنمایی های لازم را در زمینه مهاجرت در اختیار شما قرار می دهد. اینکه شما از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید در واقع به شما این امکان را می دهد که از آخرین اخبار و آپدیت اطلاعاتی که در زمینه مهاجرت وجود دارد بهره مند شوید. ممکن است که شما هم رویای سفر و مهاجرت به استرالیا را در سر داشته باشید اما از قوانین و شرایط این کشور چیزی ندانید. بارها دیده شده است که تنها بخاطر حرف هایی که در زمینه رفاه و آسایش در این کشور زده می شود عده ای بدون اطلاع اقدام به مهاجرت می کنند و ممکن است که در نهایت از کرده خود نیز پشیمان شوند. به همین دلیل هم بهتر است که در این زمینه با یک وکیل مهاجرت به استرالیا مشورت کنید.

گاها اما این سوال برای اغلب افراد پیش می آید که چگونه می توان به یک فرد در زمینه مهاجرتی اعتماد کرد؟ چگونه میتوان یک وکیل مهاجرتی داشت و شرایط مهاجرت با توجه به راهنمایی های وکیل چگونه خواهد بود؟

با توجه به اینکه سوالات در زمینه وکیل مهاجرت و علی الخصوص وکیل مهاجرت به استرالیا به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان بسیار زیاد است تصمیم گرفتیم که در این بخش شما متقاضیان گرامی را در زمینه وکیل مهاجرت به استرالیا، با نکاتی که باید در این زمینه بدانید آشنا کنیم پس در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

وکیل مهاجرت به استرالیا، شرایط عمومی شما را مورد بررسی قرار می دهد.

زمانی که شما یک فرد را به عنوان وکیل مهاجرت انتخاب می کنید، در واقع تمامی امور خود را به او میسپارید. در این بین، نکته ای که اهمیت می یابد این است که وکیل شما باید به چه مواردی آگاه باشد؟

در واقع وکیل مهاجرت به استرالیا باید به سفارت خانه ها و همچنین قوانین کشورهای مختلف آگاه باشد. دقت داشته باشید که داشتن اطلاعات کافی هم در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. معمولا وکیل مهاجرت به استرالیا، به دلیل امتیازبندی هایی که در این زمینه وجود دارد و همه روزه در حال تغییر است به شما کمک میکند تا بتوانید امتیازات مورد نظر خود را کسب کنید و در صورت لزوم به دنبال راه هایی برای کسب اطلاعات بیشتر باشید. وکیل مهاجرت به استرالیا معمولا از طریق دولت این کشور دارای تاییدیه است و در این زمینه اطلاعات کافی دارد، سپس وارد مذاکره خواهد شد و پرونده شما را پیش می برد.

انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا، یک امر حساس است چرا که این فرد به طور حتم در آینده و سرنوشت شما تاثیر بسیار زیادی دارد. در کشور ما، افرادی که فارغ التحصیل رشته حقوق هستند میتوانند به عنوان مشاور در این زمینه فعالیت کنند و حتی اظهار نظرات مختلفی را نیز در زمینه پرونده شما داشته باشند. اگر شما هم به دنبال مهاجرت به استرالیا هستید، کمک گرفتن از یک وکیل میتواند بسیار به پیش بردن پرونده شما کمک کنند.

sydney-opera-house-300x300

اقامت دائم استرالیا

اقامت دائم استرالیا امروزه مانند گذشته سخت و نیست و شما میتوانید با راه های بسیاری اقدام به اخذ این ویزا کنید. اگر شما هم اقامت دائم استرالیا را میخواهید بخوانید!

اقامت دائم استرالیا با اسمارت میگریشن

اما چه کسی می تواند به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا فعالیت کند؟

در واقع افرادی که فارغ التحصیل در رشته حقوق بین الملل هستند و از دولت استرالیا هم تاییدیه گرفته اند میتوانند در باب مهاجرت و همچنین اخذ پذیرش برای شما کاری انجام دهند. این افراد معمولا در زمینه اخذ ویزای کاری، تحصیلی و ویزای ازدواج میتوانند اظهار نظر کنند و همچنین آخرین اطلاعات را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

خدماتی که وکیل مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار می دهد چیست؟

معمولا خدماتی که یک فرد به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار می دهد میتواند در قبولی و یا رد شدن پرونده شما بسیار تاثیرگذار باشد. این فرد معمولا درباره آخرین شرایط و همچنین قوانین مهاجرتی اطلاعات کامل دارد در نتیجه میتواند در راس تمامی امور مربوط به پرونده شما تاثیرگذار باشد. دقت داشته باشید که اکثر وکلا در این زمینه معمولا خدمات مختلفی را به شما عرضه می کنند. عده ای با دریافت مبلغی حتی می توانند از صفر تا صد کار شما را انجام دهند. البته عده دیگری نیز هستند که تنها در زمینه های خاصی فعالیت می کنند. باید بدانید که یکی از مهم ترین نکاتی که باید در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا به آن دقت کنید این است که دفتر مورد نظر شما دانش کافی و همچنین اعتبار را در این زمینه داشته باشد. با توجه به اینکه امروز کلاهبرداران زیادی تحت عنوان وکیل و با سواستفاده از این عنوان اقدام به سودجویی کرده اند، انتخاب یک وکیل مهاجرت به استرالیا که در زمینه های مختلف به صورت معتبر فعالیت می کند می تواند بسیار مفید باشد.

اگر شما هم جز متقاضیانی هستید که میخواهید به استرالیا مهاجرت کنید باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید چرا که به هر حال دخالت افرادی که به صورت غیرحرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند میتواند روی روند مهاجرتی شما اثر منفی داشته باشد. در حال حاضر انتخاب یک وکیل بین المللی که در زمینه مهاجرت به استرالیا فعالیت می کند می تواند بهترین گزینه برای یک مهاجرت امن برای شما باشد.

مزایای وکیل مهاجرت به استرالیا چیست؟

وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند تمامی نکاتی که باید در این مورد بدانید را به شما گوشزد کند. این فدر معمولا تمامی اطلاعاتی که باید از کشور مورد نظر خود، که در اینجا استرالیاست، بدانید به شما توضیح می دهد. روند مهاجرتی، روندی است که شما باید به طور کامل نسبت به آن آگاهی داشته باشید. در این حال، نخستین کاری که وکیل مهاجرت به استرالیا انجام می دهد این است که تمامی اطلاعات شما را دریافت کند و در نتیجه شما را در این امر یاری کند. دقت داشته باشید که برای اینکه وکیل مهاجرت به استرالیا بتواند در زمینه مهاجرتی برای شما مفید واقع شود نیاز است که شما تمامی اطلاعات خود را به صورت دقیق در اختیار او قرار دهید. ممکن است که هرگونه اطلاعاتی در این زمینه امتیاز مثبتی را برای شما به همراه داشته باشد که خودتان از آن بی خبر هستید.

وکیل مهاجرت به استرالیا، اطلاعات به روز شده را در اختیار شما قرار می دهد.

همانطور که میدانید، امروزه با گسترش تکنولوژی، شما تنها با چندین کلیک میتوانید تمامی اطلاعاتی که میخواهید را کسب کنید. در نتیجه میتوان گفت که موتور های جست و جو میتوانند شما را در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت یاری کنند. اما اینکه شما صرفا از اینترنت کمک بگیرید نمی تواند به شما در این امر یاری کننده باشد و می توان اینطور گفت که معیار دقیق نیست. گوگل تنها میتواند موسسه ای را به شما معرفی کند اما نمیتواند کیفیت آن و همچنین مطلع بودن آن را تضمین کند. دقت داشته باشید که در این میان شما باید از موسساتی استفاده کنید که در این زمینه از علم و دانش کافی برخوردار هستند.

شخصی که به عنوان وکیل مهاجرت استرالیا فعالیت می کند، معمولا از آخرین اخبار مهاجرتی آگاه است و حتی میتواند آن ها را با هم مقایسه کند. دقت داشته باشید که یکی از وظایف وکیل مهاجرت به استرالیا این است که در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به شما در امر مهاجرت کمک کند. معمولا اینطور گفته می شود که وکلای مهاجرتی باید اطلاعات خود را همواره به روز کنند و از آخرین اخبار مهاجرتی آگاه باشند.

passport-300x300

انواع ویزای استرالیا

در این مقاله انواع ویزای استرالیا و شرایط اخذ هر کدام را مود بحث و بررسی قرار می‌دهیم. اگر به دنبال مهاجرت به این کشور هستید این مقاله اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ورود به استرالیا

چگونه به وکیل مهاجرت به استرالیا اعتماد کنید؟

شاید مهم ترین نکته ای که باید در مهاجرت بدانید این است که چطور میتوانید به یک وکیل مهاجرت در این زمینه اعتماد کنید. وکیل مهاجرت قرار است که تمامی کارهای شما را انجام دهد. شما علاوه بر اینکه باید از نظر شخصی بتوانید به او اعتماد کنید، باید مطمئن باشید که فرد مورد نظر در این زمینه اطلاعات کافی نیز دارد چرا که تمامی مراحل پرونده شما توسط این فرد پیگیری خواهد شد و اقدامات لازم نیز توسط او انجام می شود.

یکی از راههایی که میتوانید توسط آن وکیل مهاجرت به استرالیا را انتخاب کنید این است که پرس و جو کنید! معمولا افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند شناخته شده هستند و شما حتی میتوانید از دوستان، آشنایان و همچنین اطرافیان خود که به این کشور مهاجرت کرده اند مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین امروزه صفحات مجازی مختلفی نیز وجود دارد که شما در آن ها میتوانید اطلاعات مربوطه را دریابید. دقت داشته باشید که اما پر بازدید بودن، الزاما به معنی خوب بودن آن نیست و بهتر است که شما تحقیقاتی را پیش از انتخاب وکیل انجام دهید.

وکیل مهاجرت به استرالیا و ارتباطات بین المللی

یکی دیگر از نکاتی که حین انتخاب وکیل مهاجرت حائز اهمیت است، بررسی ارتباطات با وکلای بین المللی است. در واقع زمانی که وکیل مهاجرتی شما میتواند اخبار و آگاهی های مختلفی را در این زمینه کسب کند میتواند پرونده شما را بهتر پیش ببرد. کسی که به عنوان وکیل مهاجرتی فعالیت می کند، همواره چه به صورت آنلاین و چه به صورت فیزیکی با کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند در تبادل است و این ارتباطات در نهایت به نفع شما خواهد بود.

همچنین زمانی که وکیل شما، به عنوان یک وکیل مهاجرت به استرالیا دارای ارتباطات بین المللی است در واقع از اعتبار خوبی در این زمینه برخوردار است.  هرکدام از وکلایی که در زمینه کشورهای خاص فعالیت می کنند دارای سبک مخصوص به خود هستند. در این صورت میتوان گفت که وکیل خوب، وکیلی است که بتواند سبک های دیگر را نیز از وکلای دیگر یاد بگیرد و در نهایت، بهترین راهی که باید را انتخاب کند. در این زمینه، وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند حتی از راه های دیگری که برای کشورهای دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرد استفاده کند و شما را در این امر یاری کند.

پگاه ورامینی

در نهایت…

انتخاب فردی که میخواهد به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا، پیش بردن پرونده شما را به عهده بگیرد بسیار حائز اهمیت است. بهتر است که شما قبل از عقد هرگونه قرارداد، با وکیل خود یک جلسه مشاوره داشته باشید و سپس با اطمینان خاطر، شص مناسب را انتخاب کنید.