مهاجرت از طریق دفاتر مهاجرتی استرالیا و وکیل مهاجرت

در ابتدا باید دانست یکی از تصمیم های بسیار بزرگ و دشوار برای افراد این است که بخواهند به یکی از کشورهای دیگر سفر کنند چرا که موانع زیادی پیش روی افراد می باشد و یکی از این کشورهایی که افراد گاهی تصمیم می گیرند مدتی را در آنجا بمانند استرالیا می باشد چرا که شرایط آن بسی آسان تر از سایر کشورها می باشد و موانع کمتری جلوی افراد است. در این بخش با ما و مهاجرت از طریق دفاتر مهاجرتی استرالیا و وکیل مهاجرت همراه شوید.

هنگامی که افراد تصمیم می گیرند به این کشور سفر کنند ابتدا باید تمامی اطلاعات را درباره این کشور بدانند و از جزئی ترین اخبار آن ملت آگاهی داشته باشند. مهاجرت به استرالیا خود دربرگیرنده راه ها و دلای مختلف می باشد یعنی به عبارتی باید با دارا بودن شرایط خاص ویزای اقامت به آن کشور را اخذ نمود، میتوان گفت که دفاتر مهاجرتی استرالیا شما را در این راه یاری خواهند کرد.

دفتر مهاجرتی استرالیا

اقدام برای انواع ویزای استرالیا در دفاتر مهاجرتی

استرالیا با دارا بودن شرایط بسیار عالی، امکاناتی را برای افراد فراهم نموده است از جمله آنها امنیت اقتصادی بسیار بالا، فرصت های شغلی، امکانات تحصیلی و کیفیت عالی برای زندگی افراد و … می باشد. یکی از نکات قابل توجه این است که افراد باید درباره تمامی جزئیات این کشور اطلاعات و آگاهی لازم را دارا باشید و یکی از مباحثی که دانستن آن در این زمینه لازم و ضروری می باشد این است که دفاتر مهاجرتی استرالیا معمولا ویزاهای مختلف برای شما اخذ می کنند که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دفاتر مهاجرتی استرالیا ویزای سرمایه گذاری این کشور را برای شما اخذ خواهند کرد.
 • دفاتر مهاجرتی استرالیا میتوانند برای شما ویزای کاری بگیرند.
 • دفاتر مهاجرتی استرالیا میتوانند ویزای توریستی برای شما بگیرند.
 • ویزای تحصیلی استرالیا هم توسط دفاتر مهاجرتی استرالیا اخذ می شود.
 • ویزای ازدواج استرالیا با اینکه دارای شرایط بسیاری است اما باز هم از جمله ویزاهایی است که توسط دفاتر مهاجرتی استرالیا اخذ می شود.
 • ویزای فرزند استرالیا و همچنین ویزای والدین استرالیا را هم میتوانید به دفاتر مهاجرتی استرالیا بسپارید.

ویزاهایی که توسط دفاتر مهاجرتی استرالیا اخذ می شود به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند: ویزای موقت و ویزای دائم. افراد برای رفتن به این کشور خود دارای اهداف و اغراض خاصی می باشند و متناسب با آن نوع ویزای آن افراد مشخص می شود. یکی از نکات مهم در زمینه ویزای سرمایه گذاری این است که دولت استرالیا برای رشد و شکوفایی مهاجرانی که این کشور را برگزیده اند و تلاش دارند سرمایه خود را در ان کشور به کار بگیرند تدابیر و راهکارهایی را ارائه داده است. هر یک از این ویزاها کاربرد خاص خود را دارند و در زمینه خاصی به کار گرفته می شود. افراد زمانی که ویزای سرمایه گذاری در دست دارند می خواهند کسب و کار و شغل جدید ایجاد کنند و در آن سرمایه زیادی به دست آورند.

ویزای سرمایه گذاری در دفاتر مهاجرتی

مهاجرت به استرالیا از طریق کسب و کار و شغل و سرمایه یکی از رایج ترین و بهترین روش های مهاجرت و اقامت در این کشور می باشد. گاهی ویزای کاری از طریق دعوت نامه یکی از شرکت های موجود در آن کشور صادر می شود و باید در نظر داشت ویزای اقامت دائم یا موقت با یکدیگر متفاوت می باشند و هر یک از انها شرایط خاص خود را دارند. دفاتر مهاجرتی استرالیا همچنین مهاجرت از طریق کسب و کار را تسهیل می کنند.

استرالیا به سبب زیبایی های بی نظیری که دارد مورد توجه و بازدید گردشگران و توریستان است و برای کارهای زیادی افراد به این نوع ویزا روی می آورند. ویزای تحصیلی نیز برای دانشجویان و دانش آموزان مورد استقبال و توجه است و افراد می توانند با در دست داشتن این نوع ویزاها در عالی ترین و بالاترین کیفیت ممکن زندگی کنند و فرصت های شغلی زیادی برای آنها ایجاد شود.

خدمات پس از ورود به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و گزینه های پیش رو

دفاتر مهاجرتی استرالیا در واقع به شما مهاجرت به کشوری را پیشنهاد می دهند که دارای مزایای بسیار است. مهاجرت به استرالیا یکی از گزینه های پیش روی افراد می باشد که با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی خوب، میزان رفاه بالا و امکانات بهداشتی و فوق العاده می توانند به این کشور مهاجرت کنند. مهاجرت به استرالیا خود دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد و راه های متنوع برای ان وجود دارد. برخی از این شرایط عبارتند از:

 • سن افراد نباید بیش از 49 سال باشد.
 • باید افراد دارای مدرک تحصیلی باشند و این مدرک تحصیلی و معدل آنها قابل توجه تمامی این مرکز می باشد و باید این مدارک از موسسات عالی دریافت شده باشد.
 • سابقه کاری که یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت به این کشور می باشد و باید در یک حرفه مشخص شده یک تا 8 سال سابقه کاری داشته باشند و این گواهی مربوط به سابقه کاری شما باید از یک محل کار معتبر صادر شده باشد و تمامی جزئیات مربوط به آن حرفه در آن گواهی ذکر شده باشد. دفاتر مهاجرتی استرالیا معمولا سابقه کاری شما را مورد بررسی قرار می دهند.
 • افراد باید قبل از ورود به این کشور حتما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند و مدارک خاصی در دست داشته باشند که گواه بر این مطلب باشد. چنانچه مدرک زبان انگلیسی در دست نداشته باشند اداره مهاجرت با آنها مخالفت می کند و مانع ورود آنها به استرالیا می باشد. در دفاتر مهاجرتی استرالیا زبان نیز به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد.
 • یکی دیگر از شرایط مهاجرت به این کشور این است که افراد هر نوع ویزایی را که در دست داشته باشند در صورتی که متاهل باشند باید متقابلا آن شخص نیز تمامی آن شرایط را دارا باشد و در صورتی که واجد شرایط نباشد نمی تواند مهاجرت کند.

اخذ اقامت استرالیا از طریق دفاتر مهاجرتی

اقامت در استرالیا دو نوع می باشد: اقامت دائم و اقامت موقت.

هر یک از این اقامت ها خود دارای شرایطی می باشند  افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند برای گرفتن اقامت دائم اقدام می کنند اما در پاره ای از شرایط ویزای موقت می گیرند تا مدتی را به صورت موقت در آن کشور بمانند و تمانی شرایط را بسنجند و در نظر بگیرند و در نهایت برای ماندن در آن کشور تلاش نمایند.

اقامت دائم این کشور به افرادی اختصاص می یابد که قصد دارند همراه با خانواده و یا برای کار و به دنبال شغل به استرالیا مهاجرت کنند و به همین منظور است که تلاش می کنند اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند و پس از اینکه وارد این کشور شدند از این رو در این کشور به ادامه تحصیل و کار مشغول می شوند و چنانچه این ویزا را دریافت می کنند از این رو از مزایای بسیار زیادی بهره مند می شوند. اما در مواقعی افراد می خواهند به طور موقت در آن کشور اقامت داشته باشند و برای مدتی مشخص به آن کشور سفر کنند.

مثلا در صورتی که افراد می خواهند برای دیدن یکی از اقوام یا خویشاوندان خود سفر کند در آن صورت اقدام به گرفتن این نوع ویزا می کند و این عضو از خانواده می تواند مادر، پدر، برادر، خواهر و … باشد اما باید در نظر داشت که اخذ هر یک از این نوع ویزا خود نیازمند به شرایط خاصی می باشد و دشواری های خاص خود را دارد.

خدمات مهاجرتی استرالیا

دفاتر مهاجرتی استرالیا معمولا خدمات بسیاری را به شما ارائه می کنند. همانطور که میدانید مهاجرت به استرالیا به روش های مختلفی صورت می گیرد و برای هر یک از آنها ویزای مربوط به خود صادر می شود یکی از مهم ترین خدمات مهاجرت به استرالیا ویزای اسکیل ورکر می باشد که بنا به تخصص و مهارت افراد صادر می شود یعنی به گونه ای است.که این کشور خود اقتصاد قوی دارد. که متکی به کشاورزی و بازرگانی می باشد .

به همین خاطر است که به افراد بسیار مجرب و کارآزموده در این زمینه نیازمند است بنابراین با ارائه این نوع ویزا که یک نوع تشویق و ترغیب از طرف این کشور و یک نوع امتیاز و مزیت برای افراد خواهان اقامت در این کشور می باشد برای جذب افراد متخصص وارد عمل می شود و نکته قابل توجه این است که این نوع ویزا که یکی از خدمات مهم این کشور است از مزایای زیادی برخوردار است که یکی از مهمترین آنها اقامت دائم در آن کشور می باشد.

قوانین جدید مهاجرت به استرالیا

دفاتر مهاجرتی استرالیا در ایران

 

در این زمینه باید دانست برخی از موسسات و دفاتر در ایران برای مهاجرت افراد به استرالیا برنامه هایی ارائه می دهند و به این منظور دفاتری را بنا نهاده اند. این موسسات فعالیت آنها به صورت کاملا تخصصی و قانونی می باشد و این موسسات دارای شعبه های زیادی می باشد یعنی در هر یک از شهرهای ایران فعالیت می کنند و تحصیلی و غیرتحصیلی به صورت حضوری و غیر حضوری می تواند این خدمات را به افراد ارائه دهند. در واقع این دفاتر مهاجرت به استرالیا، با دادن انواع خدمات به افراد آن ها را در زمینه مهاجرت به استرالیا یاری می کنند.

این دفتر مهاجرتی از راه های گوناگونی همچون سرمایه گذاری، کار و اشتغال خدمت رسانی می کند. این دفتر مهاجرت را از راه هایی انجام می دهد در پاره ای موارد از طریق ثبت شرکت انجام می دهد ثبت این شرکت ها می تواند ایجاد درآمد نماید و چنانچه افراد مالیات سالانه خود را به صورت کامل پرداخت کنند از این رو می توانند به صورت ثابت و دائم در استرالیا اقامت داشته باشند.

در مواردی از طریق خرید ملک می باشد که این مورد مختص برخی از کشورها می باشد و منجر به اقامت دائم و ثابت می شود و در مواردی هم از طریق تحصیل می باشد  در این مورد کسانی که در کشور غیر مشغول به تحصیل هستند چنانچه تحصیل آنها به پایان برسد می توان در همان کشور به کار مشغول شوند و در همان کشور اقامت داشته باشند و ثابت بمانند.

در این زمینه می توان اینطور گفت که دفاتر مهاجرتی استرالیا همچنین در سایر شهرها همچون ملبورن در استرالیا و در ایران هم وجود دارد. دفتر مهاجرتی همچنین در شهرهای ایران هم به وفور یافت می شوند. میتوان گفت که دفتر مهاجرتی علاوه بر اصفهان، در شهرهایی مانند تهران، شیراز، مشهد و همچنین شهرهای دیگر وجود دارد. یکی از خدماتی که این دفاتر مهاجرت ارائه می دهند این است که توانسته اند با همکاری با وکلای حاذق در این زمینه شرایطی را برای افراد فراهم کنند که بتوانند به کشورهایی مانند استرالیا مهاجرت کنند.

وکیل مهاجرت و دفاتر مهاجرتی استرالیا

یکی از افرادی که در این زمینه فعالیت میکند وکیل مهاجرتی استرالیا است. در این زمینه باید بدانید که در واقع این فرد میتواند یکی از معتمدترین افرادی باشد که به شما در زمینه مهاجرت کمک می کند. دقت داشته باشید که انتخاب وکیل مهاجرت اما در این زمینه بسیار حائز اهمیت است چرا که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید. اما آیا به راستی کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت در این زمینه الزامی است؟ ویژگی هایی که باید یک وکیل مهاجرت داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد چیست؟ آیا وکیل مهاجرت، در دفاتر مهاجرتی استرالیا فعالیت می کند؟

در واقع باید بدانید که سوال اغلب افرادی که فرآیند مهاجرت را آغاز می کنند این است که آیا باید از یک وکیل مهاجرت در این زمینه کمک بگیرم؟ جواب درست به طور قطع خیر خواهد بود. شما به هیچ دلیل محکمی مجبور به این نخواهید بود که از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید. در واقع این طور گفته می شود که پروسه مهاجرت به حدی پیچیده است که شما بهتر است از یک وکیل در این زمینه مشورت بگیرید. زمانی که یک فرد اقدام به تاسیس دفاتر مهاجرتی استرالیا می کند در واقع به شما اجازه می دهد تا از خدمات بی شماری که در این زمینه ارائه می شود استفاده کنید.

اگر هنوز هم مطمئن نیستید و نمی دانید که مهاجرت به استرالیا چه راهکار هایی دارد به طور قطع باید از یک وکیل و به ویژه از دفاتر مهاجرتی استرالیا کمک بگیرید. دقت داشته باشید که وکیل مهاجرت در این زمینه در واقع تمامی راه های مهاجرت را به شما پیشنهاد می کند و در نهایت شما میتوانید با اطلاعات کاملی که در این زمینه کسب کرده اید انتخاب خود را انجام دهید. همانطور که گفته شد برای اقامت استرالیا در واقع راه های متفاوتی وجود دارد. شما به عنوان فردی که میخواهد این کار را انجام دهد باید دقت داشته باشید که مهاجرت به استرالیا به هیچ وجه کار راحتی نخواهد بود و شما باید با تمامی چم و خم های این راه آشنا شوید. بهترین کاری که میتوانید در این زمینه انجام دهید این است که وکیلی را انتخاب کنید که توسط اداره مهاجرت استرالیا تایید شده است. در واقع مهاجرت به استرالیا توسط یک وکیل میتواند بسیار برای شما راحت تر باشد.

وکیل مهاجرت به استرالیا کیست؟

باید بدانید که بر طبق قوانینی که توسط دولت استرالیا تصویب شده است، تنها کسانی میتوانند شما را در پروسه مهاجرتی یاری کنند و یا پرونده شما را جز پرونده های در حال بررسی قرار دهد که توسط دولت استرالیا تایید شده باشد. میتوان اینطور گفت که دولت استرالیا در این زمینه بسیار سخت گیر است و شما هم بهتر است که در این امر سخت گیری های لازم را انجام دهید. دقت داشته باشید که رجیستر بودن یک وکیل در این زمینه نشان دهنده این است که این فرد خودش اقامت استرالیا را دارد و تحصیلات او هم در رشته حقوق به اتمام رسیده است. این افراد معمولا رشته حقوق را در این کشور به اتمام رسانده اند و توانسته اند تا نام خود را در اداره MARA  ثبت کنند. طبق قوانینی که توسط دولت استرالیا تصویب شده است، فردی که خود را به عنوان وکیل معرفی می کند زمانی که یک قرارداد را عقد می کند باید تمامی موارد زیر را به عنوان قانون های اصلی رعایت کند. در این میان میتوان گفت که وکیل مهاجرت در واقع با دفاتر مهاجرتی استرالیا همکاری می کند.

 

 • طبق قانون شماره 283 از بند 1 قوانین مهاجرت به استرالیا شخصی که وکیل رسمی نیست اما خود را تحت عنوان چنین فردی معرفی میکند و میخواهد به عنوان وکیل یا مشاور مهاجرت فعالیت کند دستگیر خواهد شد و جریمه ای بالغ بر دو سال زندان خواهد داشت. این افراد معمولا با دفاتر مهاجرتی استرالیا کاری ندارند.
 • طبق قانون 284 از قوانین مهاجرت به استرالیا کسی که به عنوان وکیل رسمی از سوی دولت این کشور انتخاب نشده است نمی تواند این کار را انجام دهد و در صورت مشاهده به دوسال زندان محکوم خواهد شد. همچنین اجازه تبلیغات هم برای چنین فردی وجود ندارد.
 • طبق قانون 281 از بند قوانین مهاجرت به استرالیا، شخصی که وکیل رسمی از سوی دولت این کشور نیست نمیتواند در امور مهاجرتی فعالیت کند و در صورتی که این کار را انجام دهد 10 سال زندان خواهد داشت.

شخصی که به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا اقدام به کار می کند باید از Code of Conduct پیروی کند.

زمانی که یک وکیل مهاجرت به استرالیا، از سوی دولت این کشور تایید میشود یعنی موظف است که دفترچه ای که ذکر شد را به طور کامل رعایت کند. در این دفترچه، تمامی حقوق مربوط به موکل نوشته شده است و فردی که به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا فعالیت می کند باید تمامی آن ها را از بر باشد. برای مثال میتوان اینطور گفت که تمامی مبلغی که وکیل میتواند آن را دریافت کند در یک دفترچه حساب تحت عنوان Trust Account  ریخته خواهد شد و هر مرحله از کار که انجام شود این مبلغ از حساب موکل کم می شود و به وی هم اطلاع داده می شود. این امر هم میتواند تحت کنترل یکی از دفاتر مهاجرتی استرالیا باشد.

وکیل مهاجرت به منابع قانونی دسترسی دارد.

همچنین وکیل مهاجرت به استرالیا به منابع مختلف قانونی هم دسترسی دارد. این فرد میتواند پرونده ها را از نگاه افسری که میخواهد آن را بررسی کنید ببیند و در نهایت میزان شانس شما را نیز مورد بررسی قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که این آفیسر پرونده شماست که مشخص می کند کار شما تا چه حد پیش خواهد رفت و آیا در نهایت میتوانید به این کشور مهاجرت کنید یا خیر. پس وکیل میتواند در این زمینه نقش مهمی داشته باشد. وکیل مهاجرت و همچنین دفاتر مهاجرتی استرالیا به منابعی که قانون را تفسیر می کند دسترسی دارند.

مهاجرت به استرالیا از طریق دفاتر مهاجرتی استرالیا

همانطور که گفته شد یکی از راه های مهاجرت این است که شما از طریق دفاتر مهاجرتی استرالیا اقدام به این کار کنید. در نهایت میتوانید از یک وکیل خبره هم در این زمینه کمک بگیرید و در نهایت امنیت و آرامش به بهترین کشور دنیا سفر کنید. مهاجرت به استرالیا در زمان های قدیم رویایی بوده است که امروزه با کمک وکلای حاذق به واقعیت پیوسته است.