اخبار مهاجرت استرالیا, پادکست, درباره استرالیا, راهنمای مهاجرت به استرالیا, سرمایه گذاری در استرالیا, قوانین مهاجرت به استرالیا, مطالب مفید, ویزا و اقامت استرالیا

شرایط جدید و استثنایی برای دارندگان ویزای موقت در استرالیا

شرایط جدید و استثنایی برای دارندگان ویزای موقت در استرالیا ویزا ۴۰۸
ویزا ۴۰۸

اداره مهاجرت استرالیا شرایط جدیدی را برای دارندگان ویزاهای موقت در استرالیا در نظر گرفته است. این افراد می توانند از ویزاهای شماره ۴۰۸ برای ادامه حضور در استرالیا اقدام کنند.

اگر شما با یکی از ویزاهای موقت داخل استرالیا هستید و ویزای شما ظرف ۲۸ روز آینده منقضی خواهد شد و یا کمتر از ۲۸ روز از انقضای ویزای موقت شما گذشته است.

این ویزا به شما اجازه می دهد که:
  • در استرالیا بمانید اگر برای هیچ ویزای دیگری واجد شرایط نیستید و به دلیل محدودیت های مسافرت مربوط به کوید۱۹ نمی توانید به کشور خود بازگردید.
  • در استرالیا بمانید و در یکی از مشاغل مورد نیاز و حیاتی (بهداشت و درمان، نگهداری از سالمندان و معلولین، نگهداری از کودکان و کشاورزی) در طول بحران ویروس کرونا – کوید۱۹ کمک رسانی کنید.

در شرایط عادی برای دریافت این زیر مجموعه از ویزاهای ۴۰۸ متقاضیان باید تاییدیه از طرف دولت داشته باشند. در طول بحران ویروس کرونا – کوید۱۹، افرادی که به دو دلیل بالا درخواست ویزای ۴۰۸ را دهند نیازی به تاییدیه دولتی ندارند.

شایان ذکر است که برای کمک به افراد در این شرایط استثنایی، دولت هزینه ای برای این ویزا دریافت نمی کند. ویزا های ۴۰۸ اقامت دائم استرالیا به حساب نمی آیند و فقط برای مدت زمان خاص و تا سقف ۴ سال صادر می شوند.

افرادی که با ویزاهای موقت در استرالیا گرفتار شده اند و به دلیل محدودیت های مختلف نمی توانند به کشور خود باز گردند و در عین حال برای ویزای دیگری واجد شرایط نیستند می توانند از طریق این ویزا اقامت خود را در استرالیا به صورتی قانونی حفظ کنند.

همچنین کسانی که قصد کار در بخش های حیاتی و مورد نیاز را داشته باشند می توانند از طریق این ویزا به بخش های حیاتی و تحت فشار مانند بهداشت و درمان، نگهداری از سالمندان و معلولین، نگهداری از کودکان و کشاورزی کمک کنند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مهاجرت اسمارت تماس بگیرید.

شماره های تماس گروه مهاجرت اسمارت در استرالیا:

1300 990 900

02 9160 6260

0477 18 16 14

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *