سرمایه گذاری در استرالیا, مطالب مفید

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

استرالیا به نوعی کشور رویاها برای ایرانیان و افراد دیگر در سراسر دنیا به شمار می آید. این کشور در واقع توانسته است تا سطح عالی و بالاتر از حد انتظاری برای مهاجرین فراهم کند و به همین دلیل هم عده بسیاری در تلاش هستند تا به این کشور مهاجرت کنند. اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که میخواهید به استرالیا مهاجرت کنید باید با روش های مختلف اخذ اقامت استرالیا آشنا شوید. در این بین باید بدانید که سرمایه گذاری یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به استرالیا اما آیا شما میدانید شرایط سرمایه گذاری در استرالیا چیست؟

در این بخش با ما همراه شوید تا با تمامی نکات سرمایه گذاری در استرالیا آشنا شوید.

سرمایه گذاری در استرالیا

یکی از بهترین و سریعترین روش های مهاجرت به استرالیا و کسب اقامت استرالیا ویزای سرمایه گذاری در استرالیاست. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا مختص افرادی است که علاقه مند به سرمایه گذاری در این  کشور هستند و میخواهند در این اقتصاد پویا نقشی داشته باشند. این کشور در واقع فرصت را برای کارآفرینانی ایجاد خواهد کرد که میخواهند با اقتصاد و همچنین زیرساخت های پایدار و قوی این کشور خود را هماهنگ کنند و یک استاندارد بالا برای سطح زندگی خود داشته باشند.

ویزای سرمایه گذاری در استرالیا اما انواع مختلفی دارد و در زیر گروه های مختلفی قابل اخذ است. در این بخش می خواهیم شما را با انواع و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا آشنا کنیم.

 

میزان سرمایه گذاری در استرالیا

میزان سرمایه گذاری در استرالیا

چرا سرمایه گذاری در استرالیا ؟

براساس اطلاعاتی که در این زمینه منتشر شده است میتوان گفت که استرالیا جز 5 اقتصاد برتر جهان به شمار می آید. در این زمینه استرالیا، یک ارتباط تنگاتنگ با اروپا و آمریکا دارد. در واقع شرایط سرمایه گذاری در استرالیا به گونه ایست که این اقتصاد قوی تر باشد. استرالیا همچنین در بین تمامی کشورهای جهان، جز سومین کشوری است که در زمینه صادرات انرژی فعالیت می کند.

عمده اقتصاد استرالیا اما وابسته به خدماتی است که ارائه می دهد و مابقی آن در واقع وابسته به منابع طبیعی این کشور است. این کشور برای بیست و هشتمین سال متوالی توانسته رشد اقتصادی داشته باشد و همین امر هم باعث شده که با وجود شرایط خاص اما همه ساله علاقه مندان بسیاری در زمینه مهاجرت به این کشور فعالیت کنند.

آیا برای اخذ ویزای استرالیا به وکیل مهاجرت نیاز دارم؟

آیا برای اخذ ویزای استرالیا به وکیل مهاجرت نیاز دارم؟

شرایط سرمایه گذاری  در استرالیا در حال تغییر است

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا اما همه ساله در حال تغییر است. اگر بخواهیم از نظر قوانین و مقررات بررسی کنیم این کشور یکی از بهترین مقاصد جهان برای سرمایه گذاری به شمار می آید. در واقع رکود اقتصادی ندارد و همین هم باعث می شود که نظر عده بسیاری از سرمایه گذاران به آن جلب شود.

با توجه به رکود هایی که امروزه در زمینه اقتصادی و در کشورهای مختلف جهان صورت گرفته است، اغلب افراد در پی یافتن راهی هستند که بتوانند در یک کشور امن سرمایه گذاری کنند. در این بین سرمایه گذاری در استرالیا یکی از بهترین روش هایی است که شما میتوانید با ریسک کمتر و سوددهی بیشتر، در یک اقتصاد قدرتمند و پایدار شریک باشید. امروزه استرالیا بیش از 18 هزار شرکت کننده و سرمایه گذار خارجی دارد که نشان دهنده این است که بهترین شرایط سرمایه گذاری در استرالیا فراهم شده است. همانطور که گفته شد از نظر قوانین مهاجرتی هم استرالیا جز بهترین کشورهای جهان استو براساس آماری که در سال 2013 ارائه شده است، استرالیا دومین کشور از لحاظ آسانی در سرمایه گذاری است.

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا با توجه به موقعیت این کشور

استرالیا در واقع ششمین کشور بزرگ و پهناور در جهان است که شامل قاره اقیانوسیه، جزیره های تاسمان و همچنین تعدادی جزیره کوچک دیگر می شود. پایتخت این کشور، شهر کانبراست که از نظر زیبایی و موقعیت با بهترین شهرهای جهان در رقابت است. جالب است بدانید که استرالیا با هیچ یک از کشورهای جهان هم مرز نیست و دور تا دور آن را آب فراگرفته است. دو شهر مهم این کشور، سیدنی و ملبورن هستند که همانطور که میدانید از شهرهای مهم و مهاجر پذیر جهان نیز به شمار می آید. شرایط سرمایه گذاری در استرالیا، در سیدنی و ملبورن بیش از سایرین است.

مهاجرت به استرالیا با استفاده از ویزای مهارت و تخصص

مهاجرت به استرالیا با استفاده از ویزای مهارت و تخصص

اقتصاد استرالیا

زمانی که شما به دنبال شرایط سرمایه گذاری در استرالیا هستید باید بدانید که اقتصاد این کشور، یکی از قدرتمندترین اقتصادهای حاضر در جهان به شمار می آید. واحد پول رسمی در استرالیا، دلار استرالیاست و این کشور ثروتمند توانسته است تا با درآمد سرانه 66.984 دلار، پنجمین درآمد سرانه را در دنیا به خود اختصاص دهد.

نرخ فقر در استرالیا بسیار پایین است و از نظر اقتصادی هم این کشور، دوازدهمین کشور قدرتمند در جهان به شمار می آید. در سال 2011 و 2012 اما ملبورن توانسته تا بهترین شهر برای زندگی باشد. در اقتصاد این کشور اما صادرات اهمیت بسیار زیادی دارد و استرالیا توانسته به یکی از ابرقدرت ها در زمینه صادرات گندم، پشم و انرژی باشد.

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا به گونه ای ایست که شما میتوانید در اقتصاد این کشور و همچنین در زمینه های صادراتی سرمایه گذاری کنید. اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در اقتصاد این کشور یکی از آسان ترین راه هایی است که میتوانید به استرالیا، سرزمین رویاها مهاجرت کنید.

کیفیت زندگی در استرالیا

استرالیا چهارمین کشوری ایست که امید به زندگی در آن نرخ بالایی دارد. درآمد خالص در این کشور سالیانه 30000 دلار استرالیاست. اگر شما هم به دنبال مهاجرت به استرالیا هستید باید بدانید که کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالاست و همین هم باعث می شود که همه ساله عده بسیاری در تلاش هستند تا به این کشور مهاجرت کنند. اگر شما هم به دنبال مهاجرت به استرالیا هستید میتوانید از وکلای مهاجرت در این زمینه کمک بگیرید.

ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

زمانی که شما میخواهید اقدام به اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری کنید باید بدانید که انواع مختلفی از ویزای سرمایه گذاری در زمینه مهاجرت به این کشور وجود دارد. البته شرایط سرمایه گذاری در استرالیا باعث می شود که این روش یکی از آسان ترین روش هایی باشد که شما میتوانید اقامت دائم و یا شهروندی خود را دریافت کنید.

اگر بخواهیم از شرایط سرمایه گذاری در استرالیا بگوییم، باید بدانید که حداقل میزان سرمایه گذاری در استرالیا متفاوت است و شما میتوانید بسته به بودجه خود آن را مشخص کنید. البته اینطور گفته می شود که حداقل باید 800 هزار دلار استرالیا را به چرخه اقتصادی کشور وارد کنید و همچنین گردش مالی شما باید از 2 تا 4 سال قبل از اقدام شما برای اخذ ویزا 400 هزار دلار باشد. اما در سرمایه گذاری های ویژه، این مقدار 15 میلیون دلار استرالیاست که با اینکه مبلغ بالایی است اما شرایط خاصی را شامل نخواهد شد.

اگر شما هم به دنبال مهاجرت به استرالیا هستید، بهترین راه این است که با یک وکیل مهاجرت در این زمینه مشورت کنید. بعضا دیده می شود که افرادی که در این زمینه از قوانین مهاجرتی مطلع نبوده اند، راهی اشتباه را انتخاب کرده اند و در نهایت هم موفق نشده اند اما شما با مشورت با یک وکیل میتوانید بهترین راه مهاجرتی را برای خود انتخاب کنید. وکیل مهاجرت می تواند شرایط سرمایه گذاری در استرالیا را نیز به شما بگوید و شما میتوانید به آسانی به این کشور مهاجرت کنید. با مهاجرت هوشمند، هوشمند مهاجرت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *