قوانین مهاجرت به استرالیا, مطالب مفید

هرآنچه باید از قوانین جدید مهاجرت به استرالیا 2019 بدانید!

هرآنچه باید از قوانین جدید مهاجرت به استرالیا 2019 بدانید!

مهاجرت به استرالیا کار آسانی نخواهید بود. در واقع مهاجرت امری نیست که بتوان به آسانی و بدون کمک آن را به طور دقیق انجام داد. اگر شما هم قصد مهاجرت به استرالیا را دارید میتوانید از موسسه هایی که با وکیل های حاذق در این زمینه کار می کنند همکاری کنید تا بتوانید زودتر ویزای خود را دریافت کنید.

هرآنچه باید از قوانین جدید مهاجرت به استرالیا 2019 بدانید!

مهاجرت به استرالیا امروزه جز خبرهای داغ بازار مهاجرت است. با اینکه مهاجرت جز مفاهیمی است که در عین شیرین بودن می تواند تلخ باشد، اما همه گیر شدن آن باعث شده است که هر شخصی حداقل یک بار به این مفهوم و مهاجرت از ایران فکر کند. اگر شما هم تجربه زندگی در یک شهر خارجی را داشته اید به طور قطع می دانید که مهاجرت و به ویژه مهاجرت به استرالیا جز گزینه های مورد علاقه برای ایرانیان به شمار می آید. در این مورد اما کشور استرالیا جز کشورهایی است که قوانین نسبتا سختی را برای مهاجرت وضع کرده است. در این بخش با ما و هرآنچه باید از قوانین جدید مهاجرت به استرالیا 2019 بدانید همراه باشید!

مهاجرت به استرالیا در واقع روش های مختلفی دارد که از جمله آن میتوان به مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار و ویزای تحصیلی اشاره کرد. در این بخش پس از بررسی قوانین کلی مهاجرت به استرالیا، هریک از این موارد را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نقشه مهاجرت به استرالیا

نقشه مهاجرت به استرالیا

 

قوانین کلی مهاجرت به استرالیا

 1. استرالیا جز کشورهایی است که برای مهاجر پذیری خود سن را جز شروط قرار داده است و در قوانینی که در سال 2019 ارائه شده است افرادی که بالای 45 سال سن دارند قادر به مهاجرت به استرالیا نخواهند بود.
 2. مدرک تحصیلی شما برای مهاجرت به استرالیا بسیار مهم است. در واقع اینطور گفته می شود که شما علاوه بر اینکه مدرک خود را ترجمه می کنید باید بررسی کنید که آیا این مدارک توسط دانشگاه های معتبر استرالیا قابل قبول هستند یا خیر. دیپلم های فنی که موفق به اخذ آن ها می شوید نیز می توانند جز مدارک معتبر در زمینه مهاجرت به شمار بیایند.
 3. کشور استرالیا شرایط خاصی را برای افرادی که پیش از این به استرالیا سفر کرده اند ایجاد کرده است که در واقع اینطور است که مهاجرت برای این افراد آسان تر خواهد بود.
 4. اخذ ویزای کار یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به استرالیاست. در این حال باید بدانید که حداقل باید بین یک تا هشت سال سابقه کاری داشته باشید. همچنین دوره های مختلفی که گذرانده اید هم میتواند حائز اهمیت باشد.
 5. یکی از مهم ترین قوانینی که برای مهاجرت به استرالیا در سال 2019 وضع شده است وضعیت زبان است. استرالیا جز کشورهای است که برای مهاجرت به آن باید تا یک حد مطلوب زبان بلد باشید. پس اگر شما هم میخواهید به استرالیا مهاجرت کنید یکی از بهترین کارهایی که میتوانید در این زمینه انجام دهید این است که مدرک آیلتس خود را پیش از مهاجرت به اداره مهاجرت استرالیا دریافت کنید.

 

این ها از جمله قوانین مهمی است که در سال 2019 برای مهاجرت وضع شده اند. همچنین باید بدانید که نحوه امتیازبندی هم میتواند برای مشاغل مختلف و همچنین بسته به موضوعات مختلف متفاوت باشد که در یک بخش مجزا درباره نحوه امتیازبندی برای مهاجرت به استرالیا توضیحاتی کامل را به شما ارائه خواهیم داد. اما هم اکنون میخواهیم شما را با انواع ویزاهایی که میتوانید با آن ها به استرالیا مهاجرت کنید آشنا کنیم.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تحصیلی

یکی از راه هایی که شما توسط آن میتوانید به این کشور مهاجرت کنید در واقع از طریق اخذ ویزای تحصیلی است. قوانینی که در زمینه اخذ این نوع ویزا وجود دارد شاید به سختی موارد دیگر نباشد اما باز هم ریزه کاری هایی دارد که باید آنها را بدانید.

 • باید بدانید که در این زمینه شما باید مدارک تحصیلی خود را به صورت ترجمه شده به دانشگاه های این کشور ارائه دهید.
 • ارائه دانشنامه
 • ارائه ریز نمرات به صورت ترجمه شده
 • پاسپورت یا گذرنامه معتبر
 • اخذ مدرک زبان

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار

یکی از راه هایی که اغلب افراد علاقه مند به آن هستند مهاجرت از طریق ویزای کار است. در واقع اخذ ویزای کار به عنوان یکی از سریع ترین راه های مهاجرت در تمامی کشورهای به شمار می آید چرا که شما با ویزای کار قادر خواهید بود تا به سرعت اقامت دائم خود را برای کشور مورد نظر دریافت کنید. دلیل این امر هم این است که شما باید همزمان با اینکه کار می کنید به دولت مالیات و بیمه پرداخت کنید در نهایت باعث می شود تا زودتر بتوانید اقامت خود را دریافت کنید. باید بدانید که سالانه افراد زیادی هستند که میخواهند به استرالیا مهاجرت کنند چرا که شرایط زندگی در این کشور برای مهاجران هم مانند شهروندان این کشور توام با رفاه و آسایش است.

شرایط دریافت ویزای کار برای مهاجرت به استرالیا

شما تنها زمانی میتوانید برای ویزای کار دریافت کنید که توسط یک کارفرما در استرالیا تایید شده اید. شما میتوانید در مدتی بالغ بر 6 ماه پس از اینکه اجازه کار را دریافت کردید نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید. در این حال هم شرایط مختلفی مدنظر است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کنید:

 • شغل: عنوان شغلی شما در واقع باید مرتبط با رشته شما باشد. باید دقت داشته باشید که همچنین کار شما هم باید در جز مشاغلی باشد که مورد نیاز استرالیاست. در این بین شما میتوانید امتیاز بندی شغل مورد نظر خود را نیز در وبسایت ما مشاهده کنید.
 • سن: یکی از شرایط اصلی برای مهاجرت همانطور که گفته شد سن است. اگر شما بیش از 45 سال سن دارید، هنوز هم میتوانید به این کشور مهاجرت کنید. برای اینکه راحت تر بتوانید این کار را انجام دهید بهتر است که به یک وکیل حاذق در این زمینه مراجعه کنید.
 • زبان انگلیسی: در واقع یکی از مهم ترین شرایطی که باید آن را رعایت کنید دانستن زبان انگلیسی است. شما برای اینکه بتوانید ویزای کار برای مهاجرت به استرالیا دریافت کنید باید نشان دهید که آگاهی نسبتا خوبی از زبان دارید.

مهاجرت به استرالیا کار آسانی نخواهید بود. در واقع مهاجرت امری نیست که بتوان به آسانی و بدون کمک آن را به طور دقیق انجام داد. اگر شما هم قصد مهاجرت به استرالیا را دارید میتوانید از موسسه هایی که با وکیل های حاذق در این زمینه کار می کنند همکاری کنید تا بتوانید زودتر ویزای خود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *