ویزای کاری استرالیا 2020 و شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق آن

مهاجرت از طریق ویزای کاری استرالیا در واقع یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به شمار می آید که شما میتوانید با استفاده از آن به استرالیا مهاجرت کنید.

با توجه به اینکه امروزه در واقع مهاجرت جز مواردی است که اکثر افراد به دلیل شرایط نامناسب داخل ایران حداقل یک بار به آن فکر کرده اند، بهتر است که شما تمامی قوانین مربوط به مهاجرت و به ویژه مهاجرت به کشورهای قانونمندی نظیر استرالیا را به خوبی بدانید.

دقت داشته باشید که در واقع مهاجرت کاری جز انواع مهاجرتی است که امروزه توسط بسیاری از افراد انتخاب می شود و دلیل آن هم راحتی در مهاجرت است. در این بخش می خواهیم شما را با ویزای کاری استرالیا 2020 و شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق آن آشنا کنیم.

ویزای کاری استرالیا مهندس عمران

ویزای کاری استرالیا چیست؟

ویزای کاری استرالیا از جمله ویزاهایی به شمار می آید که فرد میتواند در صورت اخذ آن وارد کشور استرالیا شود و اقدام به فعالیت های کاری کند. مانند سایر کشورها، استرالیا هم برای اخذ ویزای کاری استرالیا 2020 شرایط خاصی را ایجاد کرده است.

ویزای کاری در واقع دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن ها در شرایط خاصی صادر می شوند که از جمله آنها می توان به مهارت، تجربه کاری و همچنین شرایط فردی شخص اشاره کرد.

شما برای اینکه بتوانید اقدام به اخذ ویزای کاری استرالیا کنید در واقع باید در شغلی فعالیت داشته باشد که در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا معرفی شده است. در حال حاضر ویزای کاری بسیار مورد توجه علاقه مندان برای مهاجرت به استرالیا است.

ویزای کاری استرالیا با ویزای اقامت کاری چه تفاوتی دارد؟

باید دقت داشته باشید که در واقع ویزای اقامت کاری همان ویزای کاری استرالیا نیست. ویزای کاری زمانی صادر می شود که یک فرد در یک کشور دیگر میتواند از یک کارفرما در کشور استرالیا اجازه کار اخذ کند. این کارگزار نمی تواند مانند کسانی که اقامت دارند که خدمات بیشمار دولت استفاده کنید.

در این نوع ویزا در واقع ضامن فردی است که به عنوان کارفرما مشخص شده است و دولت هیچ تعهدی نسبت به فرد نخواهد داشت.

در این نوع ویزا معمولا فردی که به عنوان کارجو فعالیت می کند پس از پایان یافتن مدت زمان مشخص باید کشور را ترک کند اما زمانی که یک فرد ویزای اقامت کاری برای مهاجرت به استرالیا دریافت می کند در واقع توسط دولت استرالیا حمایت می شود.

در این نوع ویزا معمولا کسی که برای کار به استرالیا میرود معیارهای خاص خود را دارد که علی رغم اینکه یک تعهد کتبی از فرد گرفته می شود اما دولت موظف است تا جایی که می تواند خدماتی را که به شهروندان خود ارائه می دهد به این افراد هم ارائه دهد.

ویزای کاری استرالیا

اخذ ویزای کار استرالیا

باید بدانید که در واقع در زمینه کاری کشورهای بسیاری هستند که به صورت سالانه مهاجر میپذیرد. این کشورها معمولا بر اساس نیازهایی که دارند یک لیست مشاغل تهیه می کنند و هدف آن ها هم ارتفاع شانس افرادی است که میخواهند به صورت کاری مهاجرت کنند.

آن ها معیارهایی را در این زمینه معین می کنند و براساس این معیارها اقدام به جذب مهاجر می کنند. مواردی مانند سن، مدرک تحصیلی و همچنین دانش زبان از جمله مهمترین شرایطی است که برای مهاجرت به استرالیا به عنوان معیار در نظر گرفته می شود.

در واقع هدف از تعیین این معیارها این است که فرد بتواند خود را با کشور مهاجر سازگار کند و همچنین باعث موفقیت نیروی کار خواهد شد و دولت هم میداند که حضور او در کشور میزبان بی نتیجه نیست.

ویزای کاری استرالیا مهندس عمران

آیا شما میتوانید به صورت شخصی اقدام به اخذ ویزای کاری استرالیا کنید؟

باید بدانید که زمانی که اداره مهاجرت استرالیا اقدام به پذیرش مهاجر با معیارهای عمومی می کند در واقع راه برای مهاجرین بسیاری باز است تا بتوانند از این طریق به این کشور مهاجرت کنند.

در این میان عوامل انکار ناپذیری هم وجود دارند که شما نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید و در واقع این راه مستقیم را برای افراد ناهموار میکنند. این عوامل ممکن است که مهاجرت به استرالیا را برای شما اندکی سخت کنند.

شرایط و بازار کار کنونی در استرالیا و میزان درآمد در استرالیا

شرایط کاری در استرالیا در واقع یکی از بهترین شرایط کاری در دنیا محسوب می شود. مشارکت های کاری که در این کشور انجام می گیرد استاندارد ها بالایی دارد که با روابط صنعتی در کشور استرالیا در تعامل است. با توجه به اطلاعاتی که از اداره آمار استرالیا دریافت شده است، متوسط درآمد افرادی که در استرالیا مشغول به کارهستند هفته ای ۱۰۵۶٫۱۶ دلار استرالیایی است.

در بخش زیر شما میزان متوسط درآمد هفتگی را در ایالت های مختلف استرالیا مشاهده خواهید کرد:

میزان درآمد در هفته در ایالت

 • $۱,۳۱۰٫۴۲     Australian Capital Territory
 • $۱,۰۵۴٫۷۱     New South Wales
 • $۱,۱۸۵٫۵۳     Northern Territory
 • $۹۳۳٫۷۸        South Australia
 • $۹۰۵٫۹۳        Tasmania
 • $۱,۰۲۱٫۸۲     Victoria
 • $۱,۱۸۷٫۶۵     Western Australia
 • $۱,۰۵۲٫۸۲     Queensland
ویزای کاری استرالیا مهندس مکانیک

کار در استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا

کشور استرالیا همانطور که بارها گفته شد کشوری است که از لحاظ نیروی کاری بسیار ماهر و قدرتمند است و در حدود 10 میلیون نفر نیروی کار دارد.

اکثر افرادی که به کار در استرالیا می پردازند افرادی هستند که در این کشور تحصیل کرده اند و به خوبی آموزش دیده اند. در واقع تعداد کمی از آن ها وجود دارند که در دوره های فنی شرکت کرده باشند و پس از اینکه مدرکی دریافت کرده اند وارد بازار کار شده اند.

نرخ بیکاری در استرالیا از ماه مارس سال 2009 ثابت مانده است و متوسط نرخ بیکاری در این کشور روی عدد 4/9 ثابت است.

در مقایسه با سایر کشورهای جهان که بیکاری یکی از معضلات اصلی آن ها به شمار می آید میتوان گفت که استرالیا در واقع در مقایسه با سایر کشورهایی که بحران اقتصادی را همراه با بیکاری تجربه میکنند جز کشور های مرفه در این زمینه به شمار می آید.

میزان متوسط فرصت های شغلی در کشور استرالیا در سال بالای ۱۸۰ هزار مورد است که اکثریت قابل توجه آن در بخش های خصوصی به تعداد بالای ۱۶۰ هزار مورد و در بخش های خصوصی بالای ۱۸ هزار مورد می باشد.

اقامت کاری و مهاجرت به استرالیا

دقت داشته باشید که استرالیا در واقع جز کشورهایی به شمار می آید که همواره مشتاق به جذب نیرو بوده اند. این کشور در نظر دارد تا بتواند نیروهای متخصص را در زمینه های مختلف جذب کند تا بتواند اقتصاد کشور خود را بیش از پیش قوی تر کند.

هرچند که در سال های گذشته تغییرات بسیار زیادی در پرونده های مهاجرتی رخ داده است اما همچنان هم استرالیا اقدام به جذب نیروی کاری با اقامت دائم کرده است. در واقع این کشور با 3 طرح زیر افرادی که متخصص در زمینه های مختلف هستند جذب می کند:

 طرح ویزا برای افراد متخصص مستقل و مستقل (ویزای شماره 189)

این طرح در واقع یکی از طرح های جایگزین است که برای ویزاهای شماره 885 و 175 ایجاد شده است. این ویزاها در گذشته در واقع جز پروسه های مهاجرتی به استرالیا محسوب می شدند.

این دسته از متقاضیان که میخواهند اقدام به دریافت ویزا کنند در واقع باید از طرف یک کارفرما در این ایالت حمایت شوند تا بتوانند به صورت کاملا مجزا و مستقل در این زمینه فعالیت کنند.

این افراد به وسیله ی ویزای کار قادر خواهند بود تا در هر نقطه از استرالیا کار خود را شروع کنند و یا اقامت داشته باشند. همچنین میتوانند افراد دیگری از خانواده خود را نیز با خود همراه کنند.

روندی که شما باید برای اخذ ویزا در این زمینه طی کنید به شرح زیر است:

 • در قدم اول شما باید یک درخواست به دایره مهاجرتی استرالیا ارسال کنید.
 • در قدم بعدی اما شما باید شغلی داشته باشید که مرتبط با مشاغل مورد نیاز در استرالیاست.
 • داشتن توانایی در شغل مذکور در واقع قدم سوم است.
 • شما باید بین 18 تا 44 سال داشته باشید.
 • شما باید یک مدرک زبان معتبر در این زمینه داشته باشید.
 • شما باید بتوانید امتیاز 65 را در این زمینه دریافت کنید.

پس از اینکه شما از این طریق درخواست خود را برای دولت استرالیا ارسال کرده اید، یک دعوتنامه برای شما از طرف اداره مهاجرت استرالیا ارسال خواهد شد که طی آن شما 60 روز زمان دارید تا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. پس از این شما میتوانید دعوت نامه خود را از طریق اداره مهاجرت استرالیا دریافت کنید.

دریافت این ویزا مزایای بسیاری دارد که در واقع بهره گیری از امتیازات بیمه درمانی دولت استرالیا، بهره مندی از حقوق و مزایای اقامت دائم در این کشور و اقدام جهت پاسپورت استرالیا از جمله این موارد است.

ویزای کاری استرالیا مهندس عمران

افراد متخصص منتخب ویزای شماره ۱۹۰

این ویزا برای افرادی طراحی شده است که توسط استان هایی از استرالیا برای کار انتخاب شده اند. این ویزا هم به افراد اجازه می دهد تا در نقاط مختلف استرالیا کار کنند و همچنین آن ها را قادر می سازد تا بتوانند برای افراد خانواده خود هم پرونده مهاجرتی تهیه کند.

دقت داشته باشید که برای اخذ این ویزا هم متقاضیان ابتدا باید درخواست های خود را مبنی بر شرایط خودشان به اداره مهاجرت استرالیا بفرستند و سپس اگر شرایط آن ها مورد قبول بود میتوانند پس از دریافت دعوتنامه برای اخذ ویزا اقدام کنند.

برای دریافت این نوع ویزای مهاجرت به استرالیا هم شرایط مختلفی مدنظر است که از جمله آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 • فرد نامبرده باید بین 18 تا 44 سال سن داشته باشد.
 • فرد باید دارای شغل و حرفه ای مرتبط به مشاغل مورد نیاز توسط دولت استرالیا باشد.
 • فرد باید توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را داشته باشد.
 • فرد باید بتواند حداقل امتیاز 65 را در این زمینه کسب کند.
 • فرد باید یک وضعیت جسمانی مناسب و سلامت بدنی خوب داشته باشد.

متقاضیانی که علاقه مند به مهاجرت به استرالیا از این طریق هستند میتوانند اقدام به دریافت اقامت دائم کنند و برای این کار باید حداقل دو سال در ایالتی که انتخاب کرده اند زندگی کنند.

از جمله مزایای اخذ این ویزا میتوان به تحصیل زندگی و کار دائم در کشور استرالیا، بهره مندی از مزایای بیمه و حقوق شهروندی در کشور استرالیا و اقدام جهت پاسپورت استرالیایی اشاره کرد.

احسان جهان اندیش

وکیل رسمی مهاجرت استرالیا به شماره ۱۶۸۰۴۴۴
فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا
عضو انجمن مهاجرت استرالیا ۱۴۴۴۰

اطلاعات بیشتر…

مهاجرت به استرالیا برای افراد متخصص تحت حمایت خویشاوندان

متقاضیانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند همچنین می توانند در الیاتی که خویشاوندان آنها در آن زندگی می کنند ویزای خود را دریافت کند. شرایط دریافت این ویزا هم تا حد بسیار زیادی مشابه به موارد قبل است تنها اسپانسرها باید در این زمینه شرایط زیر را دارا باشند:

 • این افراد باید استرالیایی باشند یا اقامت دائم استرالیا را داشته باشند. همچنین می توانند ساکن نیوزلند باشند.
 • فامیل درجه یک متقاضی محسوب شوند.
 • ساکن ایالت هایی باشند که مشخص شده است و شامل ایالت های ویکتوریا، استرالیای جنوبی، ایالت شمالی تاسمانیا، بخش هایی از کوئینزلند یا استرالیای غربی می شوند.

ویزای شماره 457 یک نوع ویزای موقت کاری محسوب می شود که برای اخذ آن و مهاجرت به استرالیا شما نیاز به اسپانسر دارید. اسپانسر شما میتواند یک کشور خارجی باشد که میخواهد شعب دیگری را افتتاح کند و برای آن نیازمند یک مدیریت است.

در واقع برای دریافت این نوع ویزا کارفرما باید مراحلی را طی کند که طی آن نشان می دهد نیازمند فردی است که خارج از کشور استرالیا زندگی میکند.

هفت نکته طلایی در مورد ویزای موقت شماره ۴۸۲ استرالیا

 1. درآمد سالیانه متقاضی در کشور استرالیا چقدر است؟

شخصی که قصد دارد تا با این ویزا به کشور استرالیا مهاجرت کند باید درآمدی حداقل بالغ بر 54 هزار دلار در سال داشته باشد.

این رقم نیازمند یک اسپانسر در استرالیاست که این قانون را به اختصار tsmit  می نامند. قوانین مربوط به اسپانسر کاری هرساله در ماه جولای تغییر می کند. حال اگر فرد بخواهد که در یک مجموعه و با یک مسئولیت مجزا یک همکار استرالیایی داشته باشد باید نخست بتواند به اندازه او حقوق بگیرد.

۲- توانمندی متقاضی مورد ارزشیابی قرار می گیرد.

در اکثر موارد مهاجرتی فرد متمایل است که توانایی های متقاضی را با معیارهای خود بسنجد. این روند معمولا بین دو الی سه ماه به طول می انجامد و دارای هزینه های نسبتا زیادی نیز هست. ممکن است که متقاضی از کشورهایی باشد که ارزشیابی در آن ها اجباری است بنابراین ممکن است که در زمینه های مختلف مورد ارزیابی قرار گیرد.

۳-  فرد متقاضی باید بیمه شود.

متقاضی برای مهاجرت همچنین باید از خدمات بیمه هم بهره مند شود. این سقف باید در واقع برابر با بیمه های خدمات درمانی در کشور استرالیا باشد.

سقف بیمه ی متقاضی باید به اندازه مدت زمانی باشد که ویزای وی اعتبار دارد و همچنین در استرالیا مشغول به کار است. این نکته در مورد اخذ ویزای موقت و مهاجرت به استرالیا بسیار حائز اهمیت است. شما باید با شرکت بیمه گذار خود هماهنگ باشید تا بتوانید نامه ای را مبنی بر پوشش بیمه ای خود صادر کنید.

۴- آگهی برای استخدام یک شهروند به جای متقاضی

معمولا اینگونه است که برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری، شرکت مورد نظر نخست باید تلاش خود را برای جذب کارجویان استرالیایی انجام دهد و اگر موفق نشد در نهایت میتواند تا از نیروی کار بین المللی استفاده کند. استرالیا در 3 رشته این قانون را به سختی اعمال می کند.

این عمل را آزمایش بازار می نامند و اگر در نهایت شما بدون این مدارک اقدام به مهاجرت به استرالیا کنید باید بدانید که به طور حتم پرونده شما ریجکت خواهد شد.

رشته های مورد نظر که گفته شد شامل رشته های پرستاری، مهندسی و همچنین رشته های فنی است. مهاجرت به استرالیا اگر شما در یکی از رشته های زیر تحصیل داشته اید بسیار آسان تر خواهد بود.

۵- توانایی در زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا

مهاجرینی که میخواهند به استرالیا بروند باید تا یک حد معقول زبان بلد باشند و بتوانند آن را به اثبات برسانند. برای اثبات سطح زبان در واقع راحت ترین کار این است که مدرک یکی از تست های زبان بین المللی را با خود به همراه داشته باشید که متداول ترین آنها آیلتس است.

در اکثر مواقع، فردی که میخواهد این مدرک را دریافت کنید نباید در هر یک از مدارک ها نمره زیر 5 داشته باشد. در مواردی خاص هم ممکن است که مدرک زبان مورد بررسی قرار نگیرد. مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان بسیار سخت است.

۶- ممکن است که شغل شما جز مواردی باشد که امکان رد شدن در آن بالاست.

رستوران و کافه داری در واقع حز مشاغلی به شمار می آیند که استرالیا سخت گیری های بسیاری در زمینه آن ها انجام می دهند چرا که صحت و واقعی بودن شغل همواره در شک است. توانایی های فرد هم در این حالت برای مهاجرت به استرالیا بسیار مورد بررسی قرار خواهد گرفت. حتی ممکن است که دعوت کار از فست فود ها و کافه ها اعتباری نداشته باشد.

۷- تبدیل ویزای شماره ۴۸۲ به ویزای دائم

همانطور که گفته شد برای مهاجرت به استرالیا ویزای شماره ۴۸۲ جز ویزاهای موقت به شمار می آید و افراد پس از ۳ سال کار کردن در استرالیا می توانند آن را به ویزای دائم تبدیل کنند.

سرمایه گذاری در استرالیا

هشت شغلی که شانس بیشتری برای مهاجرت به خصوص در استرالیا دارند:

 1. پرستاری

در 10 سال گذشته نیاز به پرستار در کشور های متعددی دیده شده است. استرالیا هم از جمله کشور هایی است که به بهداشت روان و جراحی اهمیت بسیار زیادی می دهد. پایه حقوق برای پرستاران چیزی بین 57 هزار دلار در سال است. کشور اتریش هم در 14 رشته پزشکی از جمله جراحی، روانپزشکی و همچنین کودکان نیازمند پرستار است. در کشور بلژیک بیش از نیاز به جراح در حوزه سالمندان نیاز به اورژانس و مراقبت های تسکینی دیده می شود. کمبود پرستار در فلورریدا و همچنین کالیفرنیا از قسمت های دیگر بیشتر است به طوری که متوسط حقوق سالیانه برای این افراد چیزی در حدود 70 هزار دلار است.

 1. مهندس مکانیک

زمانی که لیست مشاغل مورد نیاز برای اتریش را نگاهی بیندازید خواهید دید که 23 نوع تکنسین مهندسی در آن دیده می شود که در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، گرامیش و همچنین تهویه مورد نیاز هستند. کشور آلمان هم علاقه بسیار زیادی به جذب متخصصین در این زمینه دارد.

سنگاپور جز کشورهایی است که فارغ التحصیلان در این زمینه به راحتی امکان مهاجرت می دهد و حقوق پایه هم برای آن ها چیزی حدود 30 هزار دلار در سال است. مهندسی مکانیک از جمله مشاغلی است که در بیشتر کشورهای جهان مورد نیاز است و تخصص در آن میتواند به مهاجرت به استرالیا کمک کند.

 1. پزشکی

پزشکی هم جز مشاغلی است که در سراسر دنیا نیاز مبرم به آن احساس می شوند. متخصص بیهوشی، گوارش و همچنین جراحی مغز و اعصاب از جمله تخصص هایی هستند که می توانند مهاجرت به استرالیا را تسهیل کنند.

کشور آلمان هم به 5 هزار پزشک در زمینه های مختلف نیاز دارد. دقت داشته باشید که در بین تمامی مشاغلی که گفته شد، در کشور آلمان پزشکی بیشترین حقوق را در بین تمامی مشاغل دارد.

 1. مهندس برق و شغل های مرتبط

مهندسی برق هم جز رشته هایی به شمار می آید که مهاجرت به استرالیا را تسهیل خواهد کرد. دقت داشته باشید که این مهارت به ویژه در بخش ساختمان و انرژی مورد نیاز است. در کشور مجارستان مدت هاست که مهندسی برق جز مشاغلی است که کمبود در آن احساس می شود.

 1. برنامه ‌نویسان و متخصصان فناوری اطلاعات

همانطور که میدانید برنامه نویسی در واقع جز مشاغل پر در آمد به شمار می آید که شمال تحقیق، توسعه و همچنین نوشتن یک سری برنامه و دستورالعمل برای نرم افزار های مختلف است.

در لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا هم نام برنامه نویسی را به وفور خواهیم دید. به جز برنامه نویسی عمومی، کشور سنگاپور همچنین نیاز به افراد بسیار زیادی برای برنامه نویسی در زمینه بازی های کامپیوتری دارد.

دقت داشته باشید که دولت بریتانیا در واقع به کمک نرم افزار ها و همچنین طراح های گرافیک سه بعدی نیاز دارد و حقوقی معادل با 50 هزار دلار در سال برای آن ها در نظر گرفته است.

 1. مهندسان و تحلیلگران فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات یا IT  هم جز مشاغلی است که در بیشتر کشور ها مورد نیاز است. همچنین مهندسی مخابرات را نیز میتوان در همین زمره قرار داد. کشور اتریش در این زمینه به 9 گرایش مختلف در زمینه های مهندسی و تحلیلی آی تی نیازمند است.

در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند هم حداقل 12 تخصص در این زمینه دیده می شود. حقوق فردی که یک تحلیلگر سیستم است با حداکثر 5 سال سابقه چیزی حدود 60 هزار دلار در سال است. اگر شما هم متخصص فناوری اطلاعات هستید میتوانید مهاجرت به استرالیا را راحت تری انجام دهید.

 1. مهندس راه و ساختمان و مشاغل مرتبط

همانطور که میدانید مهندسی خاک از جمله مشاغل مورد نیاز در حوزه راه و ساختمان است. در دست کم 8 کشور از 17 کشور در دنیا برای آن شغل تقاضا وجود دارد پس نه تنها مهاجرت به استرالیا بلکه مهاجرت به سایر کشور ها هم امکان پذیر است.

 1. متخصصان شبکه و بانک ‌های اطلاعاتی

یکی دیگر از مشاغلی که برای مهاجرت به استرالیا بیش از پیش حائز اهمیت است متخصص شبکه است. کار این افراد در واقع طراحی و همچنین توسعه همراه با نگه داری از بانک های اطلاعاتی است. در این حوزه میتوان گفت که علاوه بر مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به اتریش هم بسیار تسهیل شده خواهد بود.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار را چگونه ارزیابی می کنید؟

در نهایت باید بدانید که مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری امری راحت نخواهد بود اما ممکن است. اگر شما هم رویای مهاجرت به استرالیا را در سر می پرورانید میتوانید از وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند مشاوره دریافت کنید و یا حتی پروسه کاری خود را به آن ها بسپارید.

در صورتیکه تمایل دارید اطلاعات بیشتری در خصوص ویزاهای کاری استرالیا کسب کنید میتوانید از این لینک استفاده کنید.

کشور های نیرو پذیر برای ویزای کاری استرالیا چه کشورهایی هستند؟

کشورهایی که در واقع نیروی کار دریافت میکنند را میتوان به طور کلی به دو گروه تقسیم بندی کرد:

گروه اول شامل کشورهایی می شوند که یک روش مشخص برای پذیرش نیروی کاری مهاجر ندارند.

گروه دوم هم کسانی هستند که یک برنامه کاملا مشخص را برای جذب و نمو نیروی کار در کشور خود راه اندازی کرده اند. به این گروه در اصطلاح کشورهای نیرو پذیر گفته می شود که از جمله آنها می توان به کانادا، استرالیا و همچنین نیوزلند و… اشاره کرد.

دقت داشته باشید که کشورهایی که نیرو پذیر هستند معمولا با توجه به افزایشی که در میل به مهاجرت پدید آمده است در نظر هستند که با توجه به اینکه مهارت فرد مورد نظر تا چه قابل قبول است، می توانند او را به عنوان یکی از بهترین ها در مشاغل مورد نظر خود جذب کنند.

مهاجرت به استرالیا به کشورهای مهاجر پذیر در واقع یکی از آسان ترین راه های مهاجرت است.

در این راستا در واقع کشورهایی که به عنوان کشورهای مهاجرت پذیر هستند اقدام به رقابت با یکدیگر خواهند کرد و در کنار اینکه اقامت کشور را به فرد می دهند.

خدماتی هم نظیر بیمه درمانی کامل، کاریابی رایگان، آموزش رایگان، آموزش دانشگاهی با حداقل هزینه، حقوق در زمان تحصیل، کلاس های ویژه برای تازه واردین و …. ارائه میدهند تا بتوانند جذابیت مشاغل مورد نیاز خود را چندین برابر کنند.

وکیل مهاجرت به استرالیا

احسان جهان اندیش

جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص انواع ویزاهای استرالیا با ما تماس بگیرید