مطالب مفید, ویزا و اقامت استرالیا

ویزای کار استرالیا 2019 مطمئن ترین راه برای مهاجرت

ویزای کار استرالیا 2019 مطمئن ترین راه برای مهاجرت

ویزای کار استرالیا 2019 مطمئن ترین راه برای مهاجرت

در ادامه توضیحات مربوط به ویزای استرالیا قابل توجه است. مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار استرالیا 2019، همچنان یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های مهاجرت به استرالیا می باشد، زیرا استرالیا بعنوان ششمین کشور پهناور جهان، دارای موقعیت جغرافیایی و استراتژیک ویژه ای است.

همچنین اقتصاد قدرتمند، پویا و در حال رشد این کشور را به یک منبع عظیم کاری در جهان تبدیل کرده است، که ظرفیت بالایی برای جذب نیروی متخصص از سراسر دنیا دارد.

به همین دلیل هر ساله بیش از 15 هزار نفر نیروی کار متخصص برای تصاحب شغل به این کشور مهاجرت می کنند. (برای توضیحات بیشتر صفحه سرمایه گذاری در استرالیا را مطالعه کنید)

انواع ویزای کار استرالیا 2019

ویزای کار استرالیا 2019، شامل چند نوع مختلف ویزا می شود که اخذ برخی از این ویزاها فقط به شما امکان موقت کار کردن در استرالیا می دهد، در حالی که اگر موفق به اخذ برخی ویزاهای تخصصی شوید می توانید علاوه بر اقامت دائم، در استرالیا تحصیل و زندگی بدون محدودیت داشته باشید.

ویزای کار

ویزای کار

ویزای کار استرالیا 2019، برای نیروی متخصص

ویزای نوع TSS یا 482

شما باید بر اساس مهارت و تخصص خود از لیست مشاغل short-term یا medium-term، استرالیا که توسط اداره مهاجرت این کشور هر سال در سایت منتشر می شود شغل تان را انتخاب کنید، مدت این ویزا یک تا 5 ساله است، شما باید حداقل دو سال سابقه کاری تمام وقت قابل اثبات داشته باشید.

ویزای نوع ENS یا 186

برای اخذ این ویزا مهارت و تخصص شما باید در لیست مشاغل ENSباشد، سن شما باید زیر 45 سال باشد، حداقل 3 سال سابقه کاری قابل اثبات داشته باشید.

داشتن مدرک زبان آیلتس نمره 6، سلامت جسمانی و پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرما که مورد تائید اداره مهاجرت استرالیا باشد و اسپانسر شما شود جزو الزامات اخذ این ویزا است، ضمنا این ویزا قابلیت تبدیل به ویزای اقامت دائم استرالیا را دارا می باشد.

ویزای نوع RSMS یا ۱۸۷

برای اخذ این ویزا هم سن شما باید زیر 45 سال باشد، حداقل 3 سال سابقه کاری قابل اثبات داشته باشید، تسلط کافی بر زبان انگلیسی و داشتن مدارک مورد نیاز زبان، سلامت جسمانی و عدم سوپیشینه کیفری جزو الزامات است.

شما حتما باید توسط یک کارفرمای مناطق کم جمعیت استرالیا انتخاب شوید و بعد از تائید و انتخاب کارفرما، باید طی 6 ماه درخواست ویزای خودتان را بدهید.

ویزای کار استرالیا 2019، برای نیروی متخصص ارزیابی شونده بر اساس امتیاز

این ویزای کار استرالیا 2019، شامل سه زیرگروه از ویزاهای اقامت استرالیا به صورت دائم و موقت است. که سن شما باید زیر 45 سال باشد، یک تا 8 سال سابقه کاری قابل اثبات با توجه به نوع شغل انتخابی داشته باشید، حداقل 60 امتیاز در ارزیابی آنلاین کسب کنید.

ویزای مستقل اقامت دائم 189
ویزای کاندیدای اقامت دائم 190
ویزای 489 که 4 ساله می باشد به صورت اسپانسر استانی و شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *