راهنمای مهاجرت به استرالیا, مطالب مفید

23 نکته که قبل از مهاجرت به استرالیا باید بدانید

اخذ ویزای ازدواج استرالیا

مهم ترین نکته ای که قبل از مهاجرت به استرالیا باید بدانید این است که عجله را کنار بگذارید. حتما پیش از این اقدام شرایط را به خوبی بررسی کنید. در اینجا ما کمی با نکات قبل از مهاجرت به استرالیا آشنا کرده ایم اما همچنان هم کمک یک وکیل حاذق در این زمینه می تواند به تصمیم گیری بهتر شما کمک کند. اگر شما هم به دنبال مهاجرت به یک کشور با رفاه و آسایش بسیار هستید، در انتخاب استرالیا شک نکنید.

23 نکته که باید قبل از مهاجرت به استرالیا بدانید!

مهاجرت به استرالیا بدون شک کار راحتی نخواهد بود، اگر شما هم به دنبال راه و چاه های مختلف برای مهاجرت به استرالیا هستید در این بخش با ما و 23 نکته که باید قبل از مهاجرت به استرالیا بدانید همراه شوید!

1. تمامی اطلاعات را بخوانید!

شاید مهم ترین چیزی که در باید بدانید این است که اطلاعات مورد نظر برای مهاجرت به استرالیا را باید از پیش بخوانید. شاید آن چیزی که از این کشور در نظر دارید با آن چیزی که واقعا هست متضاد باشد و یا در نهایت این تفاوت شما را اذیت کند. پس بهترین راه این است که تمامی اطلاعات مربوط به شرایط و حتی آب و هوا را بخوانید.

 

 

2. استرالیا جز کشورهای مهاجرپذیر است.

باید بدانید که در واقع استرالیا جز کشورهایی است که مهاجرپذیر هستند. این کشور نژادپرست نیست و شما میتوانید تمامی افراد را با نژادهای مختلف در آن بیابید.

3.در مهاجرت به استرالیا از یک وکیل، مشاوره بگیرید.

میتوان گفت که اقتصاد کشور استرالیا در واقع یک کشور مستحکم و قوی از نظر اقتصادی است. این کشور در واقع از افرادی که ماهر و ثروتمند هستند در این زمینه استقبال می کند. اگر شما هم برای بار اول میخواهید به این کشور مهاجرت کنید باید بدانید که مشاوره گرفتن از یک وکیل در واقع می تواند بسیار برای شما مفید باشد.

4.با قوانین مهاجرتی آشنا شوید.

زمانی که شما میخواهید با یک وکیل صحبت کنید بهتر است از او بخواهید تا قوانین مهاجرتی را برای شما تعریف کند. معمولا برای مهاجرت به استرالیا قوانین بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است شما را از مهاجرت به این کشور منع کند یا برعکس مهاجرت شما را تسهیل کند.

5.مهارت های خود را ارزیابی کنید.

شما میتوانید از طریق مهارت های کاری به راحتی ویزای مهاجرت به استرالیا را دریافت کنید البته باید دقت داشته باشید که افرادی میتوانند از این ویزا استفاده کنند که در واقع در زمینه کاری خود خبره باشند.

6.لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا را چک کنید.

برخی اوقات ممکن است که شغل کاری شما در ایران بسیار حائز اهمیت باشد اما در واقع تخصصی نباشد که در کشورهایی مانند استرالیا مورد نیاز است. در این حال باید دقت داشته باشید که لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا برای مهاجرت را به صورت مداوم چک کنید.

7.اطلاعات خود را بروزرسانی کنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمینه مهاجرت به آن برمیخورید، اطلاعاتی است که ممکن است آپدیت شده نباشد. حتی در لیست مشاغل هم باید دقت کنید که لیست شغل های مورد نظر شما به روز رسانی شده باشند چرا که در غیر این صورت شما تمامی مدارک خود را با توجه به آن جمع آوری خواهید کرد و در نهایت ریجکت خواهید شد!

8.ویزای مورد نظر خود را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کنید.

همانطور که میدانید راه های بسیار مختلفی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد. اگر شما هم سودای مهاجرت به استرالیا را در سر دارید میتوانید از انواع ویزاهای مختلف استفاده کنید که برای افراد متفاوت با مهارت های متفاوت طراحی شده است.

پاسپرت مهاجرتی

پاسپرت مهاجرتی

9.زبان بخوانید!

هرچقدر که مدرک زبان شما بالاتر باشد، شما شانس بیشتری برای اخذ ویزا دارید پس اگر به دنبال اخذ ویزای استرالیا هستید، زبان بخوانید!

10.مهارت های خود را مشخص کنید.

اینکه شما بتوانید مهارت خود را در یکی از رشته های کاری اثبات کنید کمک بزرگی به شما در اخذ ویزا خواهد کرد. برای این کار باید بتوانید مهارت مورد نظر در کارتان را اثبات کنید.

11.ویزای خانواده

دولت استرالیا از معدود دولت هایی است که با اقامت یکی از اعضای خانواده به سایرین نیز ویزای خانواده می دهد. در این شرایط شما میتوانید پس از بررسی مدارک خود اقدام به اخذ این ویزا کنید.

12.ویزای کسب و کار و تجارت

یکی از روش هایی که شما میتوانید توسط آن مهاجرت به استرالیا را تجربه کنید ویزای تجارت است. اگر شما فرد ماهری در کسب و کار خود هستید میتوانید از این ویزا استفاده کنید. این نوع ویزا با اینکه موقت است اما قابلیت تمدید خواهد داشت.

13.مهاجرت با اسپانسر

زمانی که شما یک کارفرما برای خود پیدا می کنید و یا در مرکزی کار می کنید که یک شعبه آن در استرالیاست میتوانید از ویزای مهاجرت با حمایت اسپانسر استفاده کنید. این نوع مهاجرت به استحکام سیستم کاری کمک شایانی خواهد کرد.

14.ویزای بازنشستگی

اگر شما هم یک فرد بازنشسته هستید و میخواهید دوران بازنشستگی را در استرالیا سر کنید میتوانید از ویزای بازنشستگی استفاده کنید. البته باید سرمایه کافی برای زندگی در این کشور را داشته باشید.

15.ویزای تحصیلی برای مهاجرت به استرالیا

یکی از آسان ترین راه هایی که میتوانید توسط آن اقدام به مهاجرت به استرالیا کنید از طریق ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های این کشور است. پس از فارغ التحصیلی هم مدت زمان لازم برای پیدا کردن کار را خواهید داشت.

16.اگر پزشک یا پرستار هستید!

اگر پزشک یا پرستار هستید شما شانس بیشتری را برای پذیرفته شدن به عنوان مهاجر در این کشور دارید پس آن را از دست ندهید.

17.زمان مهاجرت، نیاز های کشور را بسنجید!

باید زمانی که میخواهید اقدام به مهاجرت به استرالیا کنید، نیازهای این کشور را نیز در نظر بگیرید تا ببینید که آیا شانس کافی برای پذیرفته شدن دارید یا خیر.

18.آینده را هم در نظر داشته باشید.

بسیاری از مشاغل هستند که همه ساله در شغل های مورد نیاز استرالیا بوده اند. اگر شما هم به دنبال مهاجرت به استرالیا هستید باید این مشاغل را در نظر داشته باشید.

19.ویزای ازدواج برای مهاجرت به استرالیا

یکی دیگر از راه هایی که میتوانید توسط آن به این کشور مهاجرت کنید از طریق ویزای ازدواج است. این کار در عین اینکه راحت است اما باید در راه اخذ ویزا صبور باشید و همچنین مدارک کافی برای اثبات واقعی بودن رابطه ارائه دهید.

20.اگر فرزند شما در استرالیاست!

اگر شما هم فرزندی دارید که در استرالیا تحصیل و زندگی می کند در واقع رفت و آمد شما به این کشور بسیار راحت تر خواهد بود.

21.ویزای سرمایه گذاری برای مهاجرت به استرالیا

آسان ترین راه برای مهاجرت ثروتمندان این است که از ویزای سرمایه گذاری استفاده کنند. این روش در سال های گذشته برای مهاجرین به ویژه مهاجرین استرالیا بسیار ثمربخش بوده است.

22.ویزای اسپانسری

این ویزا هم برای افرادی قابل استفاده است که در زمینه شغل خود ماهر هستند و تخصص کافی دارند. اگر شما هم جز این دسته هستید اما سرمایه کافی ندارید میتوانید از ویزای اسپانسر استرالیا استفاده کنید. شرایط کسب این ویزا را مطالعه کنید و در صورتی که علاقه مند به اخذ آن بودید از کمک یک وکیل بهره مند شوید.

23.با سبک زندگی استرالیا آشنا شوید.

مهم ترین نکته ای که قبل از مهاجرت به استرالیا باید بدانید این است که عجله را کنار بگذارید. حتما پیش از این اقدام شرایط را به خوبی بررسی کنید. در اینجا ما کمی با نکات قبل از مهاجرت به استرالیا آشنا کرده ایم اما همچنان هم کمک یک وکیل حاذق در این زمینه می تواند به تصمیم گیری بهتر شما کمک کند. اگر شما هم به دنبال مهاجرت به یک کشور با رفاه و آسایش بسیار هستید، در انتخاب استرالیا شک نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *