قوانین مهاجرت به استرالیا, مطالب مفید

مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما امکان پذیر است؟

مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما امکان پذیر است؟

مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما امکان پذیر است؟

در ادامه توضیحات مربوط به ویزای استرالیا قابل توجه است. آیا می دانستید، مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما، امکانپذیر است؟ بله قطعا، امکانپذیر است این یک شیوه قانونی اخذ ویزا می باشد.

برای شما که قصد دارید جهت کار، به استرالیا مهاجرت کنید ولی پیش از این  نتوانستید امتیازات لازم برای اخذ ویزاهای تخصصی کار را کسب کنید.

شما می توانید با دعوتنامه کارفرما و حمایت او، به استرالیا مهاجرت کنید، اما ویزای 489 یا حمایت کارفرما چیست؟ شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما چگونه است؟

ویزای 489 چیست؟

اگر شما موفق به کسب امتیازات لازم برای اخذ ویزاهای تخصصی کار نشده اید، این ویزا یک موقعیت و امتیاز عالی برای شما محسوب می شود.

شما باید 50 امتیاز بصورت مستقل کسب کنید و 10 امتیاز هم با دریافت اسپانسر یا حمایت یکی از استان های استرالیا به شما اضافه می شود و به امتیاز 60 می رسید.

هرسال لیستی از مشاغل مورد نیاز در سایت اداره مهاجرت منتشر می شود، هریک از استان های استرالیا طبق قانون می توانند برای تامین نیروی متخصص کارفرمایان آن استان، از میان افراد متقاضی، اسپانسر دریافت ویزای موقت شوند. (برای توضیحات بیشتر صفحه اقامت استرالیا را مطالعه فرمایید)

مدت این ویزا 4 سال است و برای تبدیل آن به اقامت دائم، شما باید طبق تعهد به مدت 2 سال در استانی که مشخص شده زندگی کنید و یکسال به صورت تمام وقت در آن استان کار کنید.

مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما امکان پذیر است؟

مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما امکان پذیر است؟

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما

  • سن کمتر از 45 سال
  • داشتن مدرک آیلتس نمره 6 الزامی است و هیچ امتیازی هم برای شما ندارد
  • در صورتی که مدرک آیلتس ندارید باید بتوانید درمهارت های تافل، برای گوش کردن 12 امتیاز، برای خواندن 13 امتیاز، برای نوشتن 21 امتیاز و برای صحبت کردن 18 امتیاز کسب کنید، یا در 3 سال اخیر در امتحان CAE شرکت کرده و در مجموع امتیاز 169 را به دست آورده باشید.
  • شغل و تحصیلات شما باید در لیست مشاغل مورد نیاز آن استان استرالیا باشد. برای پذیرش، باید پرونده خودتان را در سامانه ی (EOI : Expression Of Interest) اداره مهاجرت ثبت کنید
  • شما باید مدارک خودتان را به استانی که شغل و تحصیلات شما در لیست مشاغل مورد نیازش بوده ارسال کنید و از آن استان اسپانسر دریافت کنید
  • اگر در سامانه ی EOI قبول شدید و دعوتنامه کار را هم دریافت کردید، حالا باید ظرف مدت 60 روز کاری، در سایت اداره مهاجرت استرالیا پرونده خودتان را برای اخذ ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق حمایت کارفرما ثبت کنید.

شاید شما به مطالعه ی این صفحه علاقه داشته باشید:

سرمایه گذاری در استرالیا        وکیل مهاجرت به استرالیا         ویزای مهارت و تخصص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *